baner vstup 2020

Застосування дистанційних технологій при вивченні математики

Опубліковано: Четвер, 11 червня 2020

matematika dist 01

Застосування дистанційних технологій навчання є відповіддю на виклики сьогодення. В умовах карантину при організації дистанційного навчання математики використовувались насамперед можливості освітньо-інформаційного порталу коледжу, на якому завантажені навчальні матеріали з усіх тем даного предмету.

Обсяг необхідного для опрацювання матеріалу, форми контролю були зазначені в інформаційних картах дистанційного навчання, які також були розміщені на порталі навчального закладу. Після вивчення кожної теми студенти проходили тестовий контроль знань.

matematika dist 02

Для оперативного обміну інформацією, надання індивідуальних онлайн-консультацій, відправлення індивідуальних завдань широко використовуються Viber-групи, які були окремо створені для кожної академічної групи. Найбільш активно при дистанційному навчанні використовується система відеозв’язку Zoom. Всі учасники відеоконференції мають можливість бачити один одного, демонструвати екран свого комп’ютера, ставити питання викладачу.

matematika dist 03

10 червня 2020 року на платформі Zoom було проведено два заняття з математики в групах першого курсу ЕІ9119 та МПД9119. Здобувачі освіти розв’язували підсумкову контрольну роботу з математики за другий семестр 2019-2020 навчального року. Контрольна робота включала дві теми, які були винесені на дистанційне навчання: «Паралельність прямих і площин у просторі», «Перпендикулярність прямих і площин у просторі». Виконані контрольні роботи завантажувались здобувачами освіти у Google Classroom. Саме використання цієї технології дозволяє значно зекономити час викладача при перевірці виконаних студентами завдань.

matematika dist 04

Дистанційні форми навчання дозволяють проводити як індивідуальні, так і групові роботи, активізують пізнавальну та творчу діяльність здобувачів освіти.

Викладач Ірина Писаренко

Перегляди: 191

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya