baner vstup 2020

III Міжнародна науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти.»

Опубліковано: Четвер, 18 червня 2020

konfer nmc 07

16 червня на базі науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти за підтримки ФАО в online-режимі на платформі WebexConference пройшла III Міжнародна науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».

На конференції були присутні близько 100 слухачів.

konfer nmc 07

Захід проведено з дотриманням всіх карантинних вимог МОЗ України. З вітальним словом виступив заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський, керівник ГЕФ проекту Оксана Давіс, директор інституту водних проблем та меліорації академік Михайло Ромащенко, заступниця керівника проекту Українсько-німецький агрополітичний діалог Марія Ярошко.

konfer nmc 07

Меседжем заходу є конструктивне висвітлення проблематики впливу змін клімату, заходи із пом’якшенням кліматичних умов на сільське господарство, а також ветеринарію і фітосомітарію.

konfer nmc 07

Вивчення найбільш розумових секторів сільського господарства України. Обговорення пріоритетних досліджень аграрної галузі щодо заходів з адаптації до змін клімату з урахуванням специфічних особливостей кожного радіусу. Формування пропозицій щодо вдосконалення освітніх програм з урахуванням адаптації сільського господарства до кліматичних змін.

konfer nmc 07

Основні питання, які розглянулись на конференції:
- вплив змін клімату на стан водних ресурсів України, загалом і розподіл основних видів риб;
- вплив мінливості та сезонності клімату на аквакультуру через вплив на темп зростання і стабільності одомашнення популяції риб;
- вплив змін клімату на зміну якості продуктів харчування, а отже, негативні наслідки для продовольчої безпеки;
- вплив змін клімату на спектр культур, які вирощують на різних територіях, та на їх впровадженість, розподіл і вірулентність, появу нових шкідників та хвороб с/г культур;
- вплив змін клімату на продуктивність тварин, доступність і якість кормової бази;
- вплив змін клімату на структуру та функції рослинних і тваринних угрупувань;
- виникнення, поширення захворювань тварин за умови глобальної зміни кліматичних умов;
- аналіз нинішніх і майбутніх наслідків, вразливості та ризиків;
- обмін досвідом з наукових розробок щодо заходів з адаптації сільського господарства до зміни клімату для різних регіонів України;
- вдосконалення освітніх програм щодо врахування адаптації сільського господарства до кліматичних умов.

konfer nmc 07

Завідувач навчально-практичного центру ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» взяла участь в роботі конференції як слухач.

Завідувачка НПЦ Марія Гордецька

Перегляди: 557

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya