Вступна кампанія 2020

Опубліковано: Середа, 01 липня 2020

priem 2020 01

Увага!!! Приймальна комісія ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ ім. Дмитра Моторного» розпочала свою роботу! Запрошуємо всіх охочих до нас на навчання!

30 червня, для абітурієнтів, розпочалися двотижневі підготовчі курси. Майбутні студенти готуються до вступних іспитів з української мови, математики та історії України.

При коледжі створено консультаційний центр при приймальній комісії для надання допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі. Вступники з повною загальною середньою освітою (11 клас) можуть звернутися до консультаційного центру з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатку до документа про загальну середню освіту.

priem 2020 01

За довідкою звертайтеся за телефоном: 095-033-74-34, 067-43-950-10. Ми дамо відповіді на всі ваші запитання!

Відповідальний секретар приймальної комісії Любов Пономаренко

Перегляди: 1710

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya