Готуємось до дня міста у музеї

Опубліковано: Понеділок, 14 вересня 2020

urok u muzei 01

Ми живемо у прекрасному місті – місті мрії наших батьків, дідів, яке побудоване їх власними руками! Прекрасна природа, цікава історія, яскраві особистості, перспективне сьогодення! Нам є чим гордитися і є що вивчати.

urok u muzei 01

Особливо, з огляду на те, що наприкінці вересня традиційно святкується День міста. Ось чому вже на початку навчального року, керуючись також умовами сьогодення, студенти — юристи групи ПР9119 та викладач історії Борт О.П. провели навчальне заняття у Музеї історії міста Нова Каховка. Тема уроку «Економічна ситуація в УРСР 60-80 роки».

urok u muzei 01

Тут, на прикладі нашого рідного міста, студенти ознайомились з історією будівництва ГЕС та електростанції, розвитком його промисловості, видатними людьми, хто є нашими земляками, з досягненнями економічного та соціально-політичного розвитку країни у той час.

urok u muzei 01

Великий інтерес викликали макет електростанції, першого будиночку міста, розповідь про ентузіазм тих, хто будував наше місто. Як завжди з любов’ю до міста та повагою до відвідувачів нас зустрічала екскурсовод музею Ільницька Наталія Віталіївна. Наша подяка творцям музею та його працівникам за співпрацю.

Викладач історії Олена Борт

Перегляди: 119

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya