Екологічна акція «Живи, струмок!»

Опубліковано: Четвер, 17 вересня 2020

strumok 01

Із загостренням екологічної ситуації, зумовленої антропогенними перетвореннями природного середовища та необхідністю розв’язання екологічних питань дуже актуальною є проблема формування свідомого ставлення до навколишнього середовища. Розуміння цінності природи формується з дитинства, закріплюється у підлітковому віці та практично реалізовується освіченою людиною постійно. Природа — це основа життя і не цінувати її не можна!

strumok 01

Саме керуючись цим принципом і розуміючи необхідність спільних дій, студенти 1 курсу групи ЕІ9120 приєдналися до Всесвітнього дня прибирання і взяли участь в акції «Живи, струмок!». 17 вересня 2020 року зусиллями студентів відбулося прибирання ділянки паркової зони міста. Було розчищено три струмки, зібрано сміття. Нехай це невеликий внесок у загальну справу, але якщо до неї приєднаються інші, то стан нашого парку та струмків можна буде значно покращити.

strumok 01

Захід пройшов дружньо, продуктивно. Крім практичної складової він ще сприяв соціалізації студентів 1 курсу, формуванню навичок командної роботи. На майбутнє студенти запланували періодично відвідувати струмки та підтримувати їх у чистоті. Тож цінуймо нашу Землю разом!

Викладач екології та куратор групи ЕІ9120 Наталія Шаруділова

Перегляди: 266

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya