Олімпіада з математики

Опубліковано: Середа, 21 жовтня 2020

olimp matem 01

Одним з важливих засобів підвищення якості навчання і виховання фахівців, здатних творчо застосовувати в практичній діяльності новітні досягнення науково-технічного і культурного процесу є предметні олімпіади.

20 жовтня 2020 року у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів першого курсу закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

olimp matem 01

Мета олімпіади з математики – виявлення обдарованих студентів та розвиток їх творчих здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення математики, стимулювання творчого потенціалу та логічного мислення.

olimp matem 01

У олімпіаді брало участь 11 студентів різних спеціальностей. Завдання містять як тестові завдання , так і завдання з відкритою формою відповіді.

olimp matem 01

Переможцями олімпіади стали:
І місце – Константин Ямщиков — ЕІ9120;
II місце – Євген Михайлюк — ЕІ9120;
ІІІ місце — Марія Породзінська — МПД 9120.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні.

Викладачі математики Ірина Писаренко, Вікторія Політицька

Перегляди: 147

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya