Засідання організаційного комітету

Опубліковано: Вівторок, 09 лютого 2021

vibori dir kom 01

09.02.2021 р. Відбулося перше засідання організаційного комітету з проведення рейтингового голосування при проведенні конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

vibori dir kom 01

На засіданні організаційного комітету з персонального складу було обрано голову – Юлію Тищенко, заступника голови – Наталію Граборенко і секретаря організаційного комітету – Юлію Лебедєву.

vibori dir kom 01

Члени організаційного комітету працюють у штатному режимі над складанням списків осіб, які мають право брати участь у рейтинговому голосуванні.

Наталія Граборенко

Перегляди: 248

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya