shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Навчально-виробничий комплекс: історія

Опубліковано: Четвер, 16 лютого 2012

Базою для якісної практичної підготовки майбутніх фахівців є навчально-виробничий комплекс коледжу, який дозволяє забезпечити робочими місцями навчальних і виробничих практик згідно з навчальними планами та програмами студентів спеціальностей «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК», «Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд», «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем», «Землевпорядкування».

GES plotina Історія розвитку майстерень розпочинається з періоду будівництва Каховської ГЕС, саме з 1951р. по 1953р. відповідно до існуючих типових проектів ремонтних майстерень побудовано у наші майстерні. На той період майстерня включає в собі ряд виробничих приміщень, першочерговим завданням яких було технічне обслуговування та ремонт автомобільної та тракторної техніки, що використовувалась на будівництві ГЕС.

Після закінчення будівництва станції проводилась реконструкцією головної майстерні, а паралельно відбувалася забудова території навчально-виробничих майстерень і вже починаючи 1959р. будується ливарний, зварювальний, ковальський цехи, в яких наприкінці 1963р. створюються відповідні додаткові робочі місця для проведення практичних робіт за участю студентів.

avto kuznya obkatka

У зв’язку зі збільшенням машино-тракторного парку і необхідністю виконання обслуговуючих робіт в період з 1960р. по 1963р. виконується будівництво ПТО (пункт технічного обслуговування) тракторів, ПТО сільськогосподарських машин, ПТО автомобілів, тобто у студентів з’являється можливість під керівництвом майстрів виробничого навчання практично виконувати операції по технічному обслуговуванню автотракторної техніки. У кінці 1965р. закінчується будівництво столярного цеху, пилорами, адміністративних будівель, боксів для автотракторної техніки, спортивно-оздоровчого комплексу.

kombain elektro traktor

В період створення та розвитку матеріально-технічної бази було прикладено багато зусиль кваліфікованими працівниками та майстрами виробничого навчання. Одним з перших завідуючих майстернями був Стародубцев Д.А. (1957-1962р.р.). За період роботи з 1966р. до 2001р. великий внесок в розвиток матеріально-технічної бази навчальних майстерень було зроблено завідуючим майстернями Десною В.Ф. З 2001 р. посаду завідувача навчально-виробничими майстернями обіймає Дейнега А.І.

Перегляди: 4604

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya