Дистанційна робота психолога. Тестування учасників освітнього процесу

Опубліковано: П'ятниця, 15 травня 2020

testucannya 01

Наприкінці квітня на сайті коледжу з’явились тести, які я запропонувала пройти за власним бажанням всім учасникам освітнього процесу. Відгукнулися здобувачі освіти (61 студент) і педагоги (1). Щиро вдячна за участь і знайомство!

Я ретельно перевірила всі тести та відповіла кожному особисто на поштову скриню. З багатьма студентами листування продовжилося. Конфіденційна форма спілкування допомагає розкритися дитині й звернутися по допомогу. Наше спілкування перейшло в формат телефонних розмов. Мені приємна довіра і відвертість здобувачів освіти нашого коледжу.

Мною були запропоновані тести:
Рівень схильності до стресу (Томас);
Визначення рівня емоційного інтелекту (Холл).

Результати опитування:
- Більшість здобувачів освіти почувають себе впевнено, здатні подолати труднощі дистанційного навчання та умови самоізоляції. Невеликий відсоток почуваються невпевнено і їм важко витримувати психологічне навантаження (кожному я запропонувала свою підтримку).
- Рівень емоційного інтелекту, здобувачів освіти нашого коледжу, відповідає нормам вікового розвитку. ЕІ не є постійною величиною. Він змінюється і підвищується по мірі розвитку. Визначу, що у 30% опитуваних, рівень ЕІ на високому рівні.

Всім дякую за участь і до нових зустрічей!

Психолог коледжу Вікторія Жакун

Перегляди: 444

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya