shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Практика у Європі

Студенти, які бажають пройти виробничу практику за кордоном (Німеччина), просимо звернутися до навчально-практичного центру (ауд.135).
Для студентів стаціонару, за наявності закордонного паспорту.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

vitaemo z novim rokom 2018

Викладачі відділення «Правознавство та землевпорядкування» щиро вітають всіх працівників та студентів коледжу з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо мирного неба над головою, фінансового благополуччя, професійного росту, сімейного щастя, добробуту, удачі і успіхів!

 vitaemo z novim rokom 2018 pz

Відділення землевпорядкування та гідромеліорації с/г виробництва

Практичне навчання відділення землевпорядкування та гідромеліорації с/г виробництва

Опубліковано: Вівторок, 21 жовтня 2014

Спеціальність "Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд"

Навчальна практика "Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд" дає можливість поглибити вивчення відповідного теоретичного матеріалу, набуття окремих професійних умінь і навиків із професій поливальника, муляра, одержання навиків організаторської діяльності в умовах трудового колективу. Практика проводиться в лабораторії на базі учбово-виробничих майстерень з обов`язковим виїздом на гідротехнічні споруди регіону.


Спеціальність "Землевпорядкування"

Навчальна практика "Геодезична" має за мету придбання та вдосконалення професійних навичок з організації та виконання геодезичних робіт. За час практики студент виконує повний цикл основних видів геодезичних робіт.актика проводиться на учбовому полігоні де є стаціонарно закріплені пункти та репери.
Польові роботи виконуються бригадами по 3-4 чоловіка, а камеральні роботи – індивідуально.

Навчальна практика "Мензульна зйомка" має за мету закріплення та поглиблення теоретичних знань, одержаних під час вивчення теми. У період проходження навчальної практики з нівелювання студенти повинні освоїти прийоми роботи з нівелірами, навчитись вирішувати завдання, пов’язані з висотною прив’язкою нівелірних ходів до пунктів державної геодезичної мережі, чітко засвоїти технологію математичної та графічної обробки одержаних при нівелюванні даних польових вимірювань. 

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya