baner vstup 2020

ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція

Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019

slusar konfer 01

15 листопада 2019 року у навчально-науковому інституті енергетики Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція «Ефективне використання енергії: стан і перспективи».

Проведення даного науково-практичного заходу було присвячено 20-річчю відкриття спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва». Її мета «Використання енергозберігаючих та енерго-ефективних технологій в сучасних умовах».

У конференції представлено 62 науково-практичні роботи студентів із 15 освітніх закладів України І-ІV р.а.

На конференції було представлені доповіді студентів і молодих науковців, в яких розглядаються завершені етапи розробок, аналіз сучасних систем, проектів та досліджень з традиційної енергетики та поновлювальних джерел енергії: сонячної електроенергетики; вітроелектроенергетики; малої гідроенергетики; енергії біомаси; електротехнології в агропромисловому комплексі; електроприводу в агропромисловому комплексі; теплоенергетичні установки; газопостачання в агропромисловому комплексі.

Наукові матеріали молодих науковців є багатогранними і молодь ділиться своїм науковим світоглядом та своїми напрацюваннями.

У цій конференції взяли участь студент нашого коледжу Слюсар Олексій (група МХ9116) під керівництвом викладача вищої категорії, старшого викладача Гребінчака Олександра Ілліча з темою «Фрукти та овочі як джерело електроенергії».

По завершенню конференції студенту Слюсарю О.О. був вручений сертифікат про участь у ІІ Регіональній студентській науково-практичній конференції.

slusar konfer 02

За рішенням оргкомітету конференції доповіді учасників опубліковані в електронному збірнику матеріалів ІІ Регіональної науково-практичної конференції «Ефективне використання енергії: стан і перспективи» присвяченій 20-річчю відкриття спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

Завідувач відділення «Агроінженерія
та енергетика» О.І. Гребінчак

Перегляди: 1135

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya