Екскурсія на підприємство ТОВ «Технік машинес інтернешенел»

Опубліковано: Субота, 14 грудня 2019

ekskursia mh 01

13.12.2019 р. студенти групи групи МХ9117 спеціальності «Агроінженерія» на чолі з викладачами Гребінчаком Олександром Іллічем та Нагорним Юрієм Івановичем відвідали філіал сучасного сільськогосподарського підприємства ТОВ «Технік машинес інтернешенел», яке розташоване в м. Олешки Херсонської області.

Це одне з небагатьох підприємств, яким вдалося міцно влаштуватися на ринку і стати помітним генератором сільськогосподарського виробництва в центральному регіоні України.

Ось уже протягом 15 років компанія «Технік машинес інтернешенел» є офіційним дилером в Україні таких провідних німецьких виробників сільськогосподарської техніки, як CLAAS, LEMKEN, AMAZONE.

ekskursia mh 02

Фірма успішно розвивається в наступних напрямках:
-реалізація сільськогосподарської техніки, машин, знарядь і механізмів;
-сервісне обслуговування всієї реалізованої техніки;
-продаж запасних частин;
-збирання врожаю;
-повний набір консультаційних послуг з усього кола технічних питань.

ekskursia mh 03

Наших студентів радо зустріли працівники ТОВ «Технік машинес інтернешенел» сервісний інженер Швецов Олександр, начальник відділення Козир Сергій та менеджер з продажу техніки Максименко Віктор, які досить змістовно розповіли про історію розвитку та становлення фірми «CLAAS», а також провели практичне заняття з будови, роботи та регулювань зернозбирального комбайну, причіпного обприскувача та лущильника фірми «CLAAS». Студенти були в захваті.

ekskursia mh 04

Також керівництво підприємства пообіцяло надрукувати і безкоштовно передати нашому коледжу комплекти навчальних плакатів українською мовою для облаштування кабінетів «Сільськогосподарські машини» та «Трактори і автомобілі».

ekskursia mh 05

Висловлюємо велику вдячність Швецову Олександру, Козиру Сергію, Максименко Віктору та генеральному директору ТОВ «Технік машинес інтернешенел» Сергію Опанасовичу за співпрацю з організації цього цікавого навчального заходу.

Завідувач відділення «Агроінженерія та енергетика» Гребінчак О.І.

Перегляди: 1183

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya