Міжнародний проєкт для викладачів аграріїв

Опубліковано: П'ятниця, 05 лютого 2021

seminar agrariiv 01

У рамках українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU) з 1 по 4 лютого пройшов чотириденний онлайн-семінар «Внесення органічних добрив» для викладачів закладів фахової передвищої освіти зі спеціальностей 208 «Агроінженерія», 201 «Агрономія» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Учасниками семінару від Новокаховського фахового коледжу ТДАТУ стали завідувач відділення «Агроінженерія та енергетика» Олександр Гребінчак та завідувачка навчально-практичного центру Марія Гордецька.

seminar agrariiv 01

Фахові товариства з управління проєктами та процесами в аграрній економіці (Німеччина) Бернд Хенн і Роберт Грілен ознайомили слухачів з основами внесення органіки. Також експерти продемонстрували види цистерн-аплікаторів, насосів. Бернд Хенн продемонстрував різні види ємностей, звернув увагу на їх переваги та недоліки, продемонстрував технологічний процес збирання машин для внесення рідкого гною, компанії «BSA».

seminar agrariiv 01

На базі німецької фірми XOLMER представник компанії розповів про історію становлення фірми, що спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської техніки, продемонстрували агрегати, які фірма виготовляє.

В процесі конференції до слухачів приєднався тренер з механізації та один з менеджерів проєкту з Ефіопії для обміну досвідом роботи.

seminar agrariiv 01

Відповідно програми конференції була розглянута тема «Шлангове з’єднання для внесення рідкого гною». Була продемонстрована виставкова зала, де співробітник розповів про будову, функції й систему керування самохідними машинами для розкидання твердих органічних добрив HOLMER Terra Variant 585. Після цього була організована цікава та пізнавальна екскурсія по навчальному та виробничому підрозділу компанії HOLMER.

seminar agrariiv 01

Цікавими були теоретичні та практичні заняття на фірмі VOGELSANG. Під час теоретичного заняття спікери ознайомили з технологіями внесення добрив (міжрядне, точне внесення), з машинами, знаряддями їх особливостями, регулюванням. Було продемонстровано технічні новинки, перемикання ширини розподілу, сенсор NIR, специфічне внесення добрив на різних ділянках поля.

Упродовж чотирьох днів семінару учасники ставили запитання, на які співробітники компанії та спікери давали чіткі відповіді.

Завідувачка навчально-практичного центру Марія Гордецька,
завідувач відділення Олександр Гребінчак

Перегляди: 213

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya