shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні кандидати на поїздку до закордонної практики!

Просимо вас обрати на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати.

Детальніше...

Щодо режиму роботи навчального закладу в зимовий період 2018-2019 н.р.

ІІ семестр 2018-2019 н.р. розпочато з 14.01.2019 р.
Навчальний процес в коледжі орієнтовно буде тривати до кінця лютого – середини березня 2019 р. на період дії опалення в навчальних корпусах.
Рішення про подальшу організацію навчального процесу буде прийняте на засіданні педагогічної ради коледжу в лютому 2019 року.

Адміністрація

Відділення механізації та енергетики

grebinchak

Завідувач відділення

Гребінчак Олександр Ілліч

Викладач вищої категорії

Інженер-механік

 

 Відділення «Відділення механізації та енергетики» - одне з найстарших у коледжі. На ньому створена необхідна база для проведення теоретичних і практичних занять. Це кабінети і лабораторії, які обладнані всіма необхідними приладами. Підготовкою спеціалістів займаються досвідчені і талановиті педагоги, майстри виробничого навчання, провідні спеціалісти сільськогосподарських виробництв.

Студенти сьогодення вдячні тим, хто приймав активну участь у становленні відділення: Федіну І.М., Тихонову М.О., Іванову Г.І., Шкурко Г.Г. та ін.

На старших курсах студенти вивчають передові технології вирощування сільськогосподарських культур, будову і регулювання новітньої техніки (комбайнів, посівних і землеобробних машин), оволодівають майстерністю діагностики, ремонту і обкатки дизельних і карбюраторних двигунів, силових передач тракторів і автомобілів.

В навчально-виробничих майстернях майбутні спеціалісти навчаються мистецтву холодної і гарячої обробки металів, токарній і зварювальній справі. Вивчаються правила дорожнього руху і основи безпеки руху транспорту, проводяться індивідуальні навчання по водінню автомобілів, тракторів, зернозбиральних комбайнів. Після складання іспитів студенти одержують посвідчення водія і тракториста-машиніста широкого профілю. Для підвищення майстерності студенти мають можливість проходити практику за кордоном.

Студенти, які успішно закінчили коледж, мають можливість продовжити навчання в вищих закладах освіти на бюджетній формі навчання, з якими коледж має договір про співпрацю.

А ті випускники, які прагнуть застосувати одержані в коледжі знання в практичній діяльності, по закінченні навчального закладу можуть працювати на підприємствах технічного сервісу, в аграрних об'єднаннях, автогаражах, в ремонтних підприємствах, на посаді механіка по інженерно-технічному забезпеченню сільськогосподарських підприємств різних форм власності та господарювання.

Нові часи - нова техніка та технологія і студенти нашого навчального закладу мають нагоду не тільки теоретично, а й практично ознайомитися з нею.

Доброю традицією відділення стало проведення на весні конкурсу «Кращий за професією», який проходить під керівництвом голови циклової комісії спецдисциплін Жураківського Л.В.

1961 рік відкрив новий етап в житті технікуму. Всі мешканці міста прийшли зустрічати пароплав з посланцями такої далекої і невідомої тоді країни - Куби. Це були перші студенти-кубинці, з яких почалось навчання студентів-іноземців в нашому навчальному закладі. З часом кількість іноземних студентів збільшилась, в 1972 р. створене відділення по роботі з іноземними студентами.

Завідуючими в різні роки були: Дехтярьов С.Ф., Величко Н.Ф., Кобзаренко І.І.. Кращі викладачі навчального закладу працювали на відділенні, серед них: Башина А.В., Ткачов С.І., Петрулевич В.В., Черкесов О.Ф., Куриленко С.В., Патрикац В.А., Стародубцев Д.А., Амрахова В.А.. На базі відділення було створено Клуб інтернаціональної дружби (КІД), першим головою якого була Писаренко І.І., а заступником – Антеро Сеговня (Перу). Тож 1400 іноземців залишили свій слід в історії коледжу, а на Батьківщину повезли знання, вміння та тепло сердець наших викладачів.

Наше місто Нова Каховка – це оазис у Олешківській пустелі, воно безперечно є окрасою південного регіону. Своєю появою місто Нова Каховка має завдячувати величному творінню людей праці – Каховській ГЕС, яка є енергопостачальником Півдня України. Незабаром після спорудження ГЕС в Новій Каховці розпочали будівництво одного з найпотужніших у Радянському Союзі електромашинобудівного заводу, основною продукцією якого є електродвигуни. Місту енергетиків потрібне поповнення нових кадрів – фахівців у галузі енергетики.

Враховуючи зростаючий попит на фахівців у галузі електрифікації сільського господарства та наявність у Новокаховському сільськогосподарському технікумі потужної виробничо - навчальної бази і висококваліфікованих педагогічних кадрів Міністерством сільського господарства було видано наказ від 10 серпня 1960 року про відкриття відділення електрифікації і автоматизації і технікум отримав нову назву: "Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації і електрифікації сільського господарства".

Практичне навчання студентів здійснюється на навчально-виробничих майстернях коледжу, де діють добре обладнанні лабораторії зі спеціальних дисциплін. Це дає можливість закріпити отримані теоретичні знання і придбати практичні уміння і навички під час проходження електромонтажної практи¬ки і практики по технічному обслуговуванню і ремонту електрообладнання та засобів автоматизації. На території майстерень діє полігон з енергетичним обладнанням і підстанцією.

Багато відомих, шанованих фахівців працювало і працює зараз на відділенні електрифікації. Засновником відділення з повним на те правом можна вважати Дем'яненко Віталія Сергійовича, на плечі якого лягла нелегка робота з відкриття відділення і організації його життєдіяльності. Першим головою комісії електротехнічних дисциплін було призначено Тищенко Т. М. Пізніше брали на себе тягар методичної і організаторської роботи та очолювали циклову комісію Катунін А. М., Кобець Л. К., Єгоров В. І., Кобцова Т. Ю., Семенков Є. Б.

Значний внесок у створення матеріально-технічної бази і обладнання кабінетів і лабораторій зробили такі викладачі: Демченко О. Д., Зеленський І. П., Сатановський А. М., Позняков В. Т., Тищенко Т. М., Невзорова І. М., Катунін А. М., Кобець Л. К., Делієв В. Г., Плохой Л. М., Андрєєва Л. О., Кепко В. М., Сідлецький М. О., Левченко А. М., Терехов А. М., Тодоріко О. М., Булах В. В.

Першими помічниками і головними виконавцями робіт з обладнання лабораторій були умільці із золотими руками – наші лаборанти: Магдалінов М. П., Портной П. М., Бабічев А. Г., Кириленко Ф. В., Говало О. В., Кононенко В. Г.

Педагогічний колектив коледжу впевнено дивиться в майбутнє, бо на заміну ветеранам педагогічної ниви приходять добре освічені, амбітні, енергійні молоді колеги, які в недалекому минулому були нашими студентами. Після коледжу вони закінчили вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації, дехто вже встиг отримати другу - педагогічну освіту і органічно влитися в педагогічний колектив. Так, Дубіна Д. А. обіймає посаду енергетика коледжу, Череватенко Л. М., Пшеничний М. В., Шилін І. І. працюють викладачами спецдициплін, Булах В. В. має вищу категорію і очолює циклову комісію електротехнічних дисциплін, а Назарова Л. Г. обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи у нашому коледжі.

Випускники коледжу різних років працюють начальниками служб ХМЕМ: Кумаранський О. А. і Пономаренко Д. Р.; Пенза О. І. - начальник енергонагляду Півдня України. Наш випускник Масюткін Є. П., професор, багато років працював деканом, першим проректором у ТДАТУ, а зараз він ректор Керчинського державного морського технологічного університету.

Перегляди: 8000

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya