shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 208 «Агроінженерія»

Опубліковано: П'ятниця, 02 листопада 2018

agrarna komisija 03 В період з 31 жовтня по 1 листопада на базі Кропивницького коледжу механізації сільського господарства відбулося чергове засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 208 «Агроінженерія», в якій брав участь і викладач ВСП «Новокаховський колледж ТДАТУ» Гребінчак Осандр Ілліч.

За час роботи навчально-методичної комісії були розглянуті дуже важливі питання:
- стан і перспективи методичного забезпечення підготовки фахівців технікумів сільськогосподарського виробництва (доповідач - методист НМЦ «Агроосвіта» Борхаленко Ю.О.);
- методики створення електронних підручників із навчальних дисциплін (доповідач - завідувач відділення ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» Гребінчак О.І., який поділився власним досвідом створення таких підручників);
- підвищення якості підготовки техніків-механіків с.г. виробництва (доповідач - заступник директора з НР Галчанський М.В.)
- вимоги виробництва до фахівців-випускників аграрних коледжів (доповідач - методист НМЦ «Агроосвіта» Борхаленко Ю.О.);
- удосконалення практичної підготовки техніків-механіків сільськогосподарського виробництва (доповідач - Завгородній П.П. - викладач Охтирського коледжу Сумського НАУ);
- налагодження співпраці аграрних ЗНО з агропідприємствами (доповідач - заступник директора з НР Мелітопольського коледжу ТДАТУ Мельник О.В).

agrarna komisija 01 agrarna komisija 04

Також відбувся обмін досвідом з питань створення сучасних друкованих підручників нового покоління із навчальних дисциплін, внесення змін і доповнень у тестові завдання для контролю знань студентів.

agrarna komisija 05 agrarna komisija 06

Навчально-методична комісія провела рецензування матеріалів методичного забезпечення дисциплін, обговорено план видання програм навчальних дисциплін та електронних підручників на 2019 рік.

agrarna komisija 07 agrarna komisija 08

Члени комісії та представники коледжу відвідали компанію «Ельворті» (машинобудівний завод «Червона зірка»), яка є провідним підприємством сільськогосподарського машинобудування України. Також була організована цікава екскурсія до Інституту сільського господарства Степу НААН України.

agrarna komisija 09 agrarna komisija 02

На завершення, була оглянута матеріально-технічна база та навчально-методичне забезпечення кабінетів, лабораторій та майстерень Кропивницького коледжу механізації сільського господарства та надана методична допомога викладачам та майстрам виробничого навчання.

Завідувач відділення механізації та енергетики Гребінчак О.І.

Перегляди: 617

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya