shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Компанія Укренерго і Всесвітній день охорони праці

Опубліковано: Субота, 06 квітня 2019

ukrenergo 01 5 квітня начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки у Південному регіоні Володимир Потапенко та провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки у Південному регіоні у ДП «НЕК» «Укренерго» Ігор Шаповалов прочитали лекцію студентам спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Тема лекції: «Компанія Укренерго і Всесвітній день охорони праці». Зустріч пройшла у формі бесіди. Володимир Вікторович розповів, як починав свій шлях електрослюсарем з ремонту обладнання розподільчих пристроїв на підстанції 330 кВ «Каховська», тому добре знається на обраній хлопцями та дівчатами професії. Він порадив студентам вивчати предмет, постійно вдосконалювати свої навички, а ще завжди дотримуватись правил охорони праці та техніки безпеки при виконанні робіт в діючих електроустановках. Це допоможе зберегти життя собі і своїм колегам, а також у подальшому дасть можливість забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці.

ukrenergo 02 ukrenergo 03

Під час лекції Володимир Потапенко ознайомив студентів із діяльністю Укренерго та тенденціями розвитку галузі. Він зазначив, що компанія поступово стає частиною європейського ринку, а це вимагає нових підходів у роботі. Зокрема, особлива увага приділяється питанням охорони праці і впровадженню вимог міжнародних стандартів BS OHSAS 18001:2007, ISO 45001:2018, спрямованих на створення безпечних умов праці відповідно до норм Європейського Союзу з безпеки та гігієни. Цією темою зацікавились не лише студенти, а й викладачі.

ukrenergo 04 Освітні проекти – це той вклад, який ми робимо у майбутнє галузі, – зазначив Володимир Потапенко. – Новокаховський коледж готує фахівців електротехнічної та машинобудівної галузей. Багато випускників закладу стали працівниками компанії Укренерго. Провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки у Південному регіоні у ДП «НЕК» «Укренерго» Ігор Шаповалов теж випускник 1993 року Новокаховського коледжу Таврійського агротехнологічного університету.

У Новій Каховці розташований структурний підрозділ Південної енергосистеми – Херсонський РЕЦ, а також дві підстанції 330 кВ та 750 кВ. Тому для нас важливо, щоб хлопці та дівчата добре розуміли свою професію і дотримувались правил охорони праці та пожежної безпеки.

ukrenergo 05

Присутні викладачі: Череватенко Л.М., Дубина Д.А., Пшеничний М.В., Павлов В.П.

Куратор групи ЕЛ9117 Петреченко А.І.

Перегляди: 77

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya