shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Тиждень циклової комісії електроенергетичних дисциплін

Опубліковано: Субота, 13 квітня 2019

tijden ck energo 01 Згідно графіку проведення тижня циклової комісії з 8.04. по 12.04.2019 в Новокаховському коледжі на спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» пройшов тиждень циклової комісії електроенергетичних дисциплін.

На початку відбулося відкриття тижня циклової комісії, на якому були присутні зав. відділення Гребінчак О.І., голова ЦК Череватенко Л.М., викладачі та студенти спеціальності. Після відкриття в вестибюлі коледжу відбулася виставка стінних газет груп спеціальності.

Відбулася зустріч з випускниками коледжу різних років, які працюють на підприємствах: НЕК «Укренерго», ТОВ НВП «НКЕМЗ». Вони розповідали про свої підприємства, роботу, чим вона корисна. Випускники НЕК «Укренерго» провели лекцію з техніки безпеки на виробництві.

ukrenergo 01 ukrenergo 03

9.04.2019 р. студенти ІІ курсу побували на екскурсії на підприємстві НЕК «Укренерго», де мали можливість познайомитися з сучасним обладнанням і побачити як виконуються профілактичні і технічні роботи з обслуговування підстанцій ГПП 330 кВт «Новокаховська».

tijden ck energo 03 tijden ck energo 04

Студенти ІІІ і IV курсу побували на екскурсії на підприємстві ТОВ НВП «НКЕМЗ», де мали можливість познайомитися з технологією виробництва електричних машин та організацією виробництва.

tijden ck energo 05 tijden ck energo 06

В аудиторії 44 відбувся конкурс «Кращий електрик». Конкурс проводився між студентами очної та заочної форми навчання. Конкурс складався з 5 завдань, виконання яких пов’язано з професійними змінами «техніка-електрика» такі як:
1. Пуск електродвигуна за допомогою реверсивного магнітного пускача.
2. Монтаж схем вмикання люмінесцентних ламп різних видів.
3. Монтаж на стенді схем внутрішньої проводки.
4. З’єднання обмоток статора асинхронних електродвигунів.
5. Тестові завдання.

tijden ck energo 07 tijden ck energo 09

Користуючись досвідом роботи, отриманим на виробництві, перемогу одержала команда заочного відділу.

tijden ck energo 08 tijden ck energo 10

Одним з виховних заходів тижня спеціальності був туристичний похід викладачів та студентів циклової комісії. У ньому студенти і викладачі проводили конкурси, спортивні змагання, готували рибну юшку, шашлик та інші страви.

tijden ck energo 11 tijden ck energo 12

tijden ck energo 13 tijden ck energo 14

На центральній площі міста студенти спеціальності взяли участь у заході з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп», де студенти коледжу знайомили школярів, з різних районів, зі своїми спеціальностями.

profikemp 2019 08 profikemp 2019 01

12-го квітня в аудиторії 44 між студентами ІІІ і IV курсу відбувся Брейн-ринг «Кращий знавець електроенергетичних дисциплін». Переможцями виявилися студенти ІІІ курсу з рахунком 17:15.

tijden ck energo 15 tijden ck energo 16

Для студентів ІІІ і IV курсів із спеціальностей «Агроінженерія» та «Електроенергетика» відбулася зустріч з представниками головного офісу компанії «Агротек». Представники розповіли студентам про підприємство і сферу його діяльності. Було обговорення основних питань проходження виробничої практики студентами в рамках дуальної освіти з подальшим працевлаштуванням в компанії після закінчення коледжу.

agrotek 2019 01 agrotek 2019 02

В кінці тижня були підведені підсумки, в обговоренні яких приймали участь члени циклової комісії. В цілому програма тижня була виконана добре.

Голова циклової комісії Череватенко Л.М.

Перегляди: 1825

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya