shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Шановні співробітники

Запрошуємо підтримати петицію №22/077440-еп «Не допустити скасування доплат і надбавок педагогам, викладачам вищих навчальних закладів та стипендій студентам»

Підтримати…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Новини відділення економіки та комп'ютерних технологій

Дівчата STEM

Опубліковано: Середа, 09 жовтня 2019

divchata stem 01 8 жовтня Центр «Розвиток КСВ» спільно із UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи Дівчата STEM, організували національний день дівчат в STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics — Наука, ТехнологіЇ, Інженерія, Математика).

Головна мета заходу – збільшити кількість дівчат в STEM і пробудити в них інтерес до науки та техніки.

Детальніше...

Похід відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології»

Опубліковано: Четвер, 03 жовтня 2019

pohid ek 2019 01 02 жовтня 2019 року відбувся традиційний щорічний похід відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології». Різноманітні змагання та конкурси схвалила сама природа сонячною та теплою погодою.

Десять груп чудово презентували себе. Кожна команда озвучила назву та девіз на початку походу. Захід проходив у дружній атмосфері теплоти, радості та гарного настрою.

Детальніше...

Інсайт для студентів–менеджерів

Опубліковано: Неділя, 22 вересня 2019

bisnes intensiv 01 21 вересня у місті Нова Каховка відбувся форум підприємців України «Бізнес-інтенсив INSIGHT». Безпосередню участь у ньому брали студенти відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» Домініка Шичаніна, Влад Мозговий та Влад Кучер.

Детальніше...

Захист дипломних проектів

Опубліковано: П'ятниця, 28 червня 2019

zahist is 2019 01 27 червня у коледжі відбувся захист дипломних проектів студенти спеціальності «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем».

Студенти показали діючи моделі, які виготовили власноруч.

Детальніше...

Цікаві факти про науку у студентському середовищі

Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019

nauka oef 01 20 травня, з нагоди професійного свята науковців України, відбулась зустріч зі студентами групи ОЕФ9118 на тему: «Науково-дослідні господарства Херсонщини».

Організатори інформаційного віснику, викладачі економічних дисциплін Ю.А.Жукова та О.В.Тайлакова, ознайомили підлітків з особливостями діяльності провідних державних науково-дослідних господарств Херсонщини: ДП ДГ «Асканійське», ДП ДГ «Каховське» та ДП ДГ «Новокаховське». Звернули увагу студентів на важливість досягнутих результатів роботи науковців Інституту зрошуваного землеробства, Інституту рису НААН України.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya