Незалежне оцінювання знань випускників

Опубліковано: П'ятниця, 20 грудня 2019

testuvanna ov 01

19.12.2019 р. студенти випускної групи ОВ9116 спеціальності 073 «Менеджмент» перші у цьому році успішно склали незалежне оцінювання знань (шляхом дистанційного тестування) за двома блоками: професійним і загальним (універсальним) для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Незалежне тестування проводить Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

testuvanna ov 02

Професійний блок тестів дає змогу встановити відповідність рівня професійної компетентності випускника мінімально необхідному професійному рівню, а загальний (універсальний) блок виявляє сформованість загальнолюдських цінностей, яких студент набуває в результаті активної життєдіяльності, що визначає її спроможність набувати й удосконалювати власну систему знань, застосовувати її для вирішення особистісно й суспільно значущих проблем. У ньому використано тестові завдання з використанням адаптивних методик, які на практиці найчастіше використовують роботодавці.

testuvanna ov 03

Детальніша інформація за посиланням.

Методист коледжу Граборенко Наталія

Перегляди: 927

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya