Досвід організації та проведення навчальної практики з маркетингу

Опубліковано: Неділя, 10 травня 2020

np marketing 05

На відділенні підприємництва, менеджменту та інформаційних технологій студенти групи МТ9117 спеціальності «Менеджмент» успішно виконали завдання чергового фахового випробування у рамках проходження навчальної практики з маркетингу.

Відеозвіт практики:

 

За весь період роботи 04.05.2020 по 08.05.2020 здобувачі освіти яскраво демонстрували комплекс набутих знань та навичок. Відповідно до запропонованого кейсу студенти увійшли в команду відомих українських брендингових (дослідницьких) агентств.

np marketing 06

np marketing 01

За 5 робочих днів їм довелось:
1. Провести кабінетне дослідження.
2. Провести польове дослідження.
3. Дослідити потенційних споживачів, виділити цільові сегменти.
4. Дослідити конкурентів.
5. Спланувати товарний асортимент, товарні лінійки.
6. Провести моніторинг цін. Побудувати графік беззбитковості.
7. Розробити унікальну стратегію позиціювання на основі переваг продукту (послуги).
8. Розробити концепцію комунікацій.
9. Визначити загальну суму витрат на реалізацію вищезгаданих маркетингових заходів.
10. Розробити презентацію до захисту практики.

np marketing 02

Організовано дистанційну роботу студентів шляхом надання доступу до наповненого методичними матеріалами відповідного курсу практики на освітньо-інформаційному порталі коледжу, створеного Google-класу, щоденних ранкових відеоконференцій Zoom, комунікацій у груповому чаті Viber, особистого спілкування.

np marketing 03

У результаті навчальної практики студенти розробили та запропонували стратегію маркетингу віртуальним замовникам їх професійних послуг, тим самим розвинули власні професійні компетентності. Узагальнили, інтегрували та закріпили набуті знання і навички з таких дисциплін як: соціологія, статистика, економіка підприємств, економічний аналіз, менеджмент тощо.

np marketing 04

Бажаємо студентам групи МТ9117 залишатись взірцем для здобувачів освіти молодших курсів, показати ще кращі результати у ході проходження наступних технологічних практик.

Керівник практики Олена Тайлакова

Перегляди: 625