baner vstup 2020

Навчальна практика «Діловодство»

Опубліковано: Субота, 30 травня 2020

np dilo 01

З 25.05.20. по 29.05.20. студенти спеціальності «Менеджмент» (група МТ9118) проходили навчальну практику «Діловодство» у дистанційному режимі на платформах освітньо-інформаційний портал та Zoom, у формі відеоконференції.

Навчальна практика «Діловодство» є обов'язковою і невіддільною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів.

np dilo 02

Ділова сфера — одна з основних життєво необхідних галузей діяльності людей. Саме за допомогою ділових паперів, документів, листів встановлюються офіційні, службові, ділові, партнерські контакти між органами управління, підприємствами, установами, а також налагоджуються приватні стосунки між людьми.

У процесі роботи з діловими паперами, студенти вчилися правильно оформляти ділову кореспонденцію, вести службову перспективу, складати документи з основних видів своєї професійної діяльності.

np dilo 03

Набули знання та вміння:
- називати та описувати основні вимоги до оформлення документів в електронній версії;
- застосовувати правила комп’ютерного набору при оформленні різних видів документів (статут, положення, наказ, посадова інструкція, комерційний акт, протокол розбіжностей по договорах тощо);
- розташовувати документи відповідно до вимог оформлення ділової документації та оформляти тексти організаційно-розпорядчої, інформаційної документації з комерційної діяльності підприємств.

Викладач Олена Спічак.

Перегляди: 242

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya