Виїзне практичне заняття підприємців

Опубліковано: П'ятниця, 02 жовтня 2020

praktichne zanatta 02

В рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» 01.10.2020 року відбулося виїзне практичне заняття до фермерського господарства «Єдельвейс».

Студенти другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» познайомилися з історією створення сімейного фермерського господарства, його організаційною структурою та виробничим напрямком. Голова фермерського господарства Мустафаев А.Б, розповів студентам про технологію виробництва полуниці та винограду в закритому ґрунті, як головних культур господарства, канали реалізації продукції, партнерів з якими співпрацює господарство.

praktichne zanatta 02

Студенти дізналися, що господарство у своїй діяльності використовують голландські технології, а продукцію реалізують на столичному ринку та супермаркетах великих міст.

praktichne zanatta 02

У майбутніх підприємців виникали питання щодо ефективності та прибутковості виробництва різних культур в південному регіоні, вибору культур для власного бізнесу, на всі питання від голови фермерського господарства студенти отримали вичерпну відповідь.

Завідувачка відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» Тетяна Гайбура

Перегляди: 137

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya