День безпечного Інтернету

Опубліковано: Середа, 10 лютого 2021

bezpechni internet 03

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

В нашому коледжі заходи присвячені Дню безпечного інтернету проводились протягом усього тижня. Так на уроках інформатики були розглянуті актуальні проблеми захисту комп'ютерів від вірусів. Студентами груп першого курсу були підготовлені презентації про найбільш уразливі віруси в історії мережі інтернет. Найкращу роботу підготувала студентка групи МПД9120 Аліна Половка. Вона розказала про віруси «I love you» та хробак «Blacter», їх історію та шкоду, яку вони наробили.

bezpechni internet 03

Команда активістів безпечного інтернету в складі викладачів Діани Іваннікової та Олександра Говяденко і студентів 3-го курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Людмили Скраженюк та Андрія Вознюка провели цікаві заходи з протидії кібербулінгу та секстингу для дев’ятикласників в школах №1,3 та гімназії №2 міста Нова Каховка.

bezpechni internet 03

Отже, «Разом до безпечного Інтернету»!

Викладач Діана Іваннікова

Перегляди: 229

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya