Показове заняття «Безробіття: види, причини та наслідки»

Опубліковано: П'ятниця, 05 березня 2021

zanatta bezrobitta 01

04.03.2021 року викладачем вищої категорії, кандидатом економічних наук, Світланою Ковальовою, було проведено показове заняття на тему: «Безробіття: види, причини та наслідки» з використанням методу «перевернутого класу» у групі ПР1120.

zanatta bezrobitta 01

Мета заняття полягала в тому, щоб сформувати у студентів уявлення про безробіття, як макроекономічну проблему; розглянути поняття: «безробіття», «робоча сила», «зайняті», «безробітні»; види безробіття і показники вимірювання рівня безробіття, узагальнити та закріпити знання з економічної теорії, підвищити загальний рівень економічної культури студентів спеціальності «Право».

zanatta bezrobitta 01

На занятті було апробовано метод «перевернутого класу». Менше теорії - більше практики. Хотілось би підкреслити саме переваги цього методу: студенти опановують теоретичний матеріал не для оцінки, а заради знань, які можуть використати під час виконання творчих та практичних завдань.

zanatta bezrobitta 01

Так, на занятті студенти показали вміння вирішувати ситуаційні завдання та розв’язувати задачі з визначення рівня безробіття. Лекція була насичена методичними родзинками, такими як: «Квітка проявів безробіття», ситуаційна гра з використанням наочних матеріалів «Види безробіття», аналіз надходжень до бюджету власної родини.

zanatta bezrobitta 01

При підбиванні підсумків заняття використовувався навчальний засіб «Три М», що надало можливість визначити вдалі моменти, а також з’ясувати, що для повноти сприйняття теми необхідно відвідати центр зайнятості з екскурсією, що і плануємо здійснити після завершення карантину.

zanatta bezrobitta 01

Викладач економічних дисциплін Світлана Ковальова

Перегляди: 314

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya