baner vstup 2020

Бінарна лекція «Адміністративна відповідальність за порушення аграрного законодавства»

Опубліковано: П'ятниця, 13 грудня 2019

binarnf lekcia pz 01

У грудні місяці на відділенні «Право та землеустрій» кипить робота. Студенти готуються до зимової сесії, підтягують семестрові оцінки, захищають навчальні практики і звичайно ж готуються до Різдвяних свят.

Робити викладачам також вистачає, семестр був плідним та багатим на нові здобутки і досягнення, але це не означає, що треба зупинятись.

Викладачами спеціальності «Право» Веращак Світланою Сергіївною та Міндровською Оленою Леонідівною у рамках навчального процесу 12.12.2019 року була проведена бінарна проблемно-пошукова лекція з інтерактивними технологіями навчання, враховуючи сучасні освітні тенденції.

binarnf lekcia pz 02

Тема: «Адміністративна відповідальність за порушення аграрного законодавства» перекликається у дисциплінах «Аграрне право» та «Адміністративне право», які викладають Верещак С.С. та Міндровська О.Л., що і дало підставу їм організувати цікаве та продуктивне заняття в інтегрованій формі, враховуючи сучасні освітні тенденції.

У ході заняття продемонстровано навички впровадження інтерактивних технологій навчання з врахуванням міждисциплінарних зв’язків.

binarnf lekcia pz 03

Теоретичний матеріал подавався викладачами на науковому рівні з використання презентації, роздаткового матеріалу та прикладів.

Верщак С.С. розкрила зміст відповідальності за порушення аграрного законодавства, а Міндровська О.Л. продовжила лекцію визначивши адміністративно-правову відповідальність в даній галузі, конкретизувавши види відповідно законодавства.

binarnf lekcia pz 06

Для зацікавлення студентів, а також для оперативного обміну інформацією було використано Google додаток classroom. Студенти не тільки слухали і конспектували лекційний матеріал, але також мали можливість обмінюватись своїми думками, демонстрували свої практичні навички.

binarnf lekcia pz 07

Митро Нікіта представив свою роботу у рамках STEM–проектів з індивідуальним підходом на тему: «ІT інновації в агробізнесі».

Гасанова Світлана презентувала свою пошуково-аналітичну роботу «Використання дронів на сільгосппідприємстві за правилами».

binarnf lekcia pz 05

Заняття було результативним, як для студентів так і показовим для викладачів. Застосування різних методів роботи на занятті дозволяє активізувати аудиторію та розкрити потенціал кожного здобувача освіти.

binarnf lekcia pz 04

Викладачі юридичних дисциплін Верещак С.С., Міндровська О.Л.

Перегляди: 881

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya