Навчальна практика з «Діловодства»

Опубліковано: Субота, 23 травня 2020

np dilovodstvo 01

Дистанційне навчання не стало на заваді опануванню професійних знань та навичок студентами групи ПЗ9118 спеціальності «Право».

22 травня було організовано публічний захист навчальної практики з «Діловодства» у форматі ZOOM конференції.

Хочеться зазначити навички студентів у роботі з навчальним матеріалом, розміщеним на Освітньо-інформаційному порталі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

np dilovodstvo 02

Студенти освоїли методи роботи з електронними ресурсами та вміють шукати необхідний матеріал на офіційних сторінках державних органів. При заповненні Щоденника-звіта, продемонстрували вмінням аналізувати теоретичний матеріал, будувати логічні відповіді та навички складання документів.

У ході публічного захисту звітів навчальної практики було обговорено проблеми, які виникали під час дистанційного навчання. Цікаво було слухати, як саме здобувачі освіти долали усі перепони на шляху до знань. Звичайно керівнику практики також доводилось підлаштовуватись до можливостей студентів по обміну інформацією — це телефонні дзвінки, скріншоти, посилання на Google, пошта та інше.

np dilovodstvo 03

І як результат, студенти успішно захистили навчальну практику з «Діловодства».

Викладач вищої категорії Світлана Верещак

Перегляди: 513

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya