Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Опубліковано: Субота, 10 жовтня 2020

tijden ck pz 01

Тиждень циклової комісії – це творча співпраця студентів та викладачів. У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» щорічно проводиться тиждень циклової комісії юридичних дисциплін. Традиційно, його проведення присвячене Дню юриста, яке в Україні святкується 8 жовтня.

tijden ck pz 01

Проведення тижня циклової комісії юридичних дисциплін сприяє підвищенню у студентів рівня знань, інтересу до вивчення спеціальних дисциплін, прояву творчих здібностей і, звичайно, вдосконаленню професійної майстерності викладачів.

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін проходив з 5 по 09 жовтня 2020 року. Викладачі та студенти спеціальності 081 Право підготували цікаві заходи, що пропагують престижність професії юриста.

tijden ck pz 01

tijden ck pz 01

Відкриття тижня почалось презентацією спеціальності та виставкою творчих робіт студентів на тему: «Осінь очима юриста».

tijden ck pz 01

tijden ck pz 01

06.10.20р. студенти ІV курсу під керівництвом викладачів Нелли Ніколової та Олени Міндровської провели лекторій серед студентів спеціальності на тему: «В період пандемії життя продовжується». В ході заходу, було акцентовано увагу студентів на важливості дотримання вимог карантинних та протиепідеміологічних заходів. В ході виховного заходу студенти не тільки змогли донести всю серйозність ситуації пов'язаної з розповсюдженням інфекції COVID-19, а й налаштувати аудиторію на позитивний лад, довівши, що навіть у таких складних умовах не слід сумувати та запропонували присутнім укріплювати імунітет позитивним настроєм.

tijden ck pz 01

tijden ck pz 01

07.10.20р., за сприянням працівників бібліотеки коледжу була організована виставка-перзентація нових літературних та періодичних видань «Новели законодавства». Для студентів перших курсів було проведено знайомство з фаховою літературою та екскурсія по бібліотеці.

tijden ck pz 01

08.10.20р. в умовах карантину, на жаль, не було можливості провести традиційний туристичний похід. Альтернативою став комунікативно-навчальний захід: «Правовий квест». У квесті взяли участь чотири групи, які й стали командами-учасниками заходу. Кожна команда отримала путівник з розробленими маршрутами та вказівками зупинок. На кожній зупинці учасники отримували нові правові завдання та у разі вдалого виконання отримували новий маршрутний лист. Кінцевою зупинкою для кожної команди був визначений відповідний судовий, правоохоронний орган чи орган виконавчої влади.

tijden ck pz 01

tijden ck pz 01

На завершення підбито підсумки роботи тижня циклової комісії та розглянуто перспективи на майбутнє.

tijden ck pz 01

Тиждень пройшов насичено та цікаво як для студентів, так і для самих викладачів.

Голова циклової комісії юридичних дисциплін Нелли Ніколова

Перегляди: 242

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya