Програмне забезпечення Digitals в освітньому процесі

Опубліковано: Середа, 24 лютого 2021

digitals 01

Сьогодення фахової освіти потребує широко використання викладачами міждисциплінарних зв'язків при викладанні дисциплін та практичного навчання. Саме з цією метою 23 лютого 2021 викладачі Оксана Вачаєва та Валентина Довбня провели відкрите бінарне заняття з навчальної практики «Комп'ютеризація землевпорядного виробництва» та курсового проєкту з дисципліни «Землевпорядне проєктування» зі здобувачами освіти третього курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій».

digitals 01

digitals 01

Під час проведення заняття для актуалізації опорних знань викладачі використовували методи мозкової атаки, роботи в команді, демонстрації з використанням інтерактивної дошки. Темою практичного заняття було «Виготовлення технічної документації із землеустрою на програмному забезпеченні Digitals у версії 2021 року».

digitals 01

digitals 01

В навчальному закладі створені всі умови для застосування автоматизованих технологій проєктування, а саме ліцензована програма Digitals, комп'ютерна лабораторія та плотер. Тому здобувачі освіти мали змогу виконати поставлені перед ними завдання.

digitals 01

В процесі заняття викладачі проводили інструктажі, використовували методи ілюстрації та демонстрації, дерево рішень, метод забезпечення успіху в навчанні. Для аналізу виконаної здобувачами освіти роботи викладачі використали метод афішування, під час якого відбулось представлення виконаних робіт свого одногрупника.

digitals 01

Дане заняття сприяло підвищенню зацікавленості здобувачами освіти до обраної спеціальності, їх самовираженню та самовдосконаленню.

Викладачі Оксана Вачаєва, Валентина Довбня

Перегляди: 286

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya