shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

27 лютого 2018 р. о 14.30 на базі навчально-практичного центру (ауд. 135), відбудеться мітап на тему: «Лайфхаки написання «добрих» статей у Вікіпедії» для студентів, викладачів та всіх бажаючих.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Майстер-клас «Відпустка – гарантоване право на відпочинок кожного»

Опубліковано: Четвер, 16 листопада 2017

ekon vseobuch 01 Циклова комісія економічних дисциплін 15 листопада 2017 року продовжила серію майстер-класів з циклу «Економічний всеобуч» на тему «Відпустка – гарантоване право на відпочинок кожного».

На цей раз , викладачі підготували цікавий практичний захід про те, на що кожен з працюючих, чекає найбільше. Викладачі циклової комісії економічних дисциплін Жукова Ю.А., Рочняк О.В. та Ружицька А.А. в простій доступній формі розповіли студентам та викладачам про сутність та значення відпусток, їх види, тривалість та порядок надання.

ekon vseobuch 02 ekon vseobuch 04

Жваве обговорення викликала зустріч з фахівецем-практиком, інспектором відділу кадрів Шимкович Валентиною Петрівною. Вона відповіла на всі питання, які цікавили студентів та викладачів.

ekon vseobuch 05 ekon vseobuch 07

Крім цього всі учасники майстер-класу навчилися на практиці складати кадрову документацію та власноруч розраховувати належну їм суму відпускних.

Наприкінці заходу студенти четвертого курсу в жартівливій формі презентували можливість якісного бюджетного відпочинку в різні пори року в Україні.

ekon vseobuch 09 ekon vseobuch 06

Майстер-клас виявився дуже змістовним та цікавим для всіх.

Циклова комісія економічних дисциплін приймає пропозиції щодо тем наступних майстер-класів з циклу «Економічний всеобуч».

Викладачі ЦК економічних дисциплін
Жукова Ю.А., Рочняк О.В., Ружицька А.А.

Перегляди: 181

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya