shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Голосування

Проголосуй за студентку ТДАТУ Індік Віолетту у конкурсі есе «Чому я обираю агро?» Голосувати…

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Форум молодіжних лідерів

Опубліковано: Неділя, 30 вересня 2018

molod lideri 03 29.09.2018р. викладачі та студенти ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» відділення «Економіка та комп’ютерні технології» відвідали денний Форум молодіжних лідерів. Організатор заходу — ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад».

Форум проходив у рамках проекту «Кордон Європи» за сприяння Європейського Союзу. Цей проект впроваджується в рамках глобального проекту Просування реформ, який реалізують Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та інтернет-ресурс «Європейська правда».

molod lideri 05 molod lideri 06

Форум складався з трьох частин. Офіційна частина відбулася в яхт-клубі «Maxim Marine», де були представлені спікери сесії WOORKSHOPS, мультимедійна презентація «Кордон Європи» та Video-Call з Анною Вишняковою – віце-президент міжнародної Європейської громадської організації «European union of Jewish Students».

В ході презентації «Кордон Європи» студенти Бут Єлизавета, Антон Балабоненко, Олександр Шевченко та Вікторія Магдич презентували власні соціальні проекти.

molod lideri 07 molod lideri 02

Потім учасників форуму познайомили з експозицією скульптури «Нова Каховка — це Європа».

Остання локація відбулася у Clever Club, де прийшли експерти для панельної дискусії про розвиток лідерства у молоді.

molod lideri 04 molod lideri 01

Тож можна з упевненістю сказати, що такого виду форуми - необхідна складова успіху молодих та активних людей, які прагнуть досягти успіху у житті, підкорювати нові вершини, удосконалювати себе та невпинно розвиватися, відкриваючи усе нові і нові горизонти. Ми раді, що студентам пощастило стати учасниками молодіжного форуму і отримати досвід та знання, що стануть для них опорою у майбутньому.

Викладач економічних дисциплін Жукова Ю.А.

Перегляди: 1919

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya