shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Тиждень відділення «Економіка та комп’ютерні технології»

Опубліковано: Понеділок, 10 грудня 2018

tijden ek is 01 З 26.11.2018 р. розпочато тиждень відділення «Економіка та комп’ютерні технології» під гаслом «Територія щасливих студентів».

Відкриття тижня розпочалося зі співу викладачів циклової комісії інформаційних систем Зайцева О. І. та Говяденко О. В., а студенти в цей час активно підтримували їх, створюючи незабутню атмосферу свята.

В холі коледжу відбулася виставка газет серед академічних груп відділення - «Ми радіємо, бо ми разом» та виставка плакатів «Комп’ютерний світ».

28.11.2018 р. під керівництвом Тайлакової О. В. була організована та проведена неймовірно цікава екскурсія до музею коледжу «Освітня діяльність #65», яку відвідали студенти груп ІС9115, ОЕФ9118.

29.11.2018 р. Гайбура Т. А. та Рочняк О. В. провели в групі ОВ9116 відкрите бінарне заняття «Трудові ресурси: стан, проблеми та шляхи використання в рамках сьогодення».

tijden ek is 03 tijden ek is 02

30.11.2018 р. відбулася екскурсія до Новокаховської об’єднаної державної податкової інспекції під керівництвом Жукової Ю. А. та Корчагіної В. Г., на якій студенти економічного відділення пройшли цікавий квест «Реєстрація фізичної особи-підприємця».

04.11.2018 р. під керівництвом Ружицької А. А. та Жукової Ю. А. відбувся виховний захід, в якому була висвітлена актуальна проблема молоді на тему: «Наркотикам - НІ. Чорно-біле кіно». Студенти побачили аналітику раніше проведеного анкетування про інформованість молоді, що до вживання алкоголю, наркотиків, тютюнопаління та переглянули фільм, який в проекції дає розуміння, що з людиною може статися, якщо вона буде вживати наркотики, а якщо ні.

tijden ek is 04 tijden ek is 05

07.11.2018 р. кураторами відділення економіки та комп’ютерних технологій була проведена профорієнтаційна робота по школах Каховського та Горностаївського районах.

Викладачі циклової комісії інформаційних технологій провели відкриті заняття:
27.11.2018р. Пирогова Н.І. «Основи створення інформаційних систем»;
28.11.2018р. Говяденко О.В. «Адміністрування локальної мережі за допомогою засобів мультимедіа».

03.12.2018р. викладач Тодоріко О.М. провів виховну годину з переглядом фільму «Історія Internet».

05.12.2018р. в малому актовому залі відбулася презентація професії ІТ-фахівця (викладачі Пирогова Н.І. та Зайцев О.І). Була висвітлена історія розвитку та важливість професії.

tijden ek is 06 tijden ek is 07

06.12.2018р. на відділенні проводилася олімпіада з Інформатики серед студентів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Приймали участь по два студенти з кожної групи (всього 8 студентів).

За результатами виконання завдань були розподілені призові місця:
1 місце – Кліщевський І.А., група ІС9116;
2 місце – Магдич В.В., група ІС9115;
3 місце – Золотар Д.С., група ЕІ9118.

Викладачі Ружицька А.А., Пирогова Н.І.

Перегляди: 577

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya