shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Цікаві факти про науку у студентському середовищі

Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019

nauka oef 01 20 травня, з нагоди професійного свята науковців України, відбулась зустріч зі студентами групи ОЕФ9118 на тему: «Науково-дослідні господарства Херсонщини».

Організатори інформаційного віснику, викладачі економічних дисциплін Ю.А.Жукова та О.В.Тайлакова, ознайомили підлітків з особливостями діяльності провідних державних науково-дослідних господарств Херсонщини: ДП ДГ «Асканійське», ДП ДГ «Каховське» та ДП ДГ «Новокаховське». Звернули увагу студентів на важливість досягнутих результатів роботи науковців Інституту зрошуваного землеробства, Інституту рису НААН України.

nauka oef 02 nauka oef 03

Юні учасники зустрічі дізнались про потенціал власної наукової діяльності як на рівні коледжу, так і за його межами.

Обговорили специфіку навчальних, виробничих практик, виконання курсових робіт зі спеціальностей «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Першокурсники мали можливість переглянути зразки щоденників-звітів вищезгаданих практик, виконані курсові роботи з дисципліни «Менеджмент».

nauka oef 04 nauka oef 05

У ході дискусії викладачі обґрунтували думку щодо перспективності роботи студентів у науково-практичних конференціях, які організовує коледж та інші заклади освіти регіону.

Відповідаючи на запитання підлітків, організатори заходу пояснили як правильно розробляти та оформляти наукові статті для участі у міжнародних науково-практичних інтернет-конференціях.

nauka oef 06 nauka oef 07

Час зустрічі промайнув непомітно. Атмосфера позитиву, конструктиву та легкого діалогу сприяла досягненню поставленої мети – розповісти простими словами про складну діяльність науковців регіону, а головне, спонукати студентів до майбутніх наукових звершень!!!

Викладачі економічних дисциплін
О. В. Тайлакова та Ю. А. Жукова

Перегляди: 218

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya