Цікаві факти про науку у студентському середовищі

Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019

nauka oef 01 20 травня, з нагоди професійного свята науковців України, відбулась зустріч зі студентами групи ОЕФ9118 на тему: «Науково-дослідні господарства Херсонщини».

Організатори інформаційного віснику, викладачі економічних дисциплін Ю.А.Жукова та О.В.Тайлакова, ознайомили підлітків з особливостями діяльності провідних державних науково-дослідних господарств Херсонщини: ДП ДГ «Асканійське», ДП ДГ «Каховське» та ДП ДГ «Новокаховське». Звернули увагу студентів на важливість досягнутих результатів роботи науковців Інституту зрошуваного землеробства, Інституту рису НААН України.

nauka oef 02 nauka oef 03

Юні учасники зустрічі дізнались про потенціал власної наукової діяльності як на рівні коледжу, так і за його межами.

Обговорили специфіку навчальних, виробничих практик, виконання курсових робіт зі спеціальностей «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Першокурсники мали можливість переглянути зразки щоденників-звітів вищезгаданих практик, виконані курсові роботи з дисципліни «Менеджмент».

nauka oef 04 nauka oef 05

У ході дискусії викладачі обґрунтували думку щодо перспективності роботи студентів у науково-практичних конференціях, які організовує коледж та інші заклади освіти регіону.

Відповідаючи на запитання підлітків, організатори заходу пояснили як правильно розробляти та оформляти наукові статті для участі у міжнародних науково-практичних інтернет-конференціях.

nauka oef 06 nauka oef 07

Час зустрічі промайнув непомітно. Атмосфера позитиву, конструктиву та легкого діалогу сприяла досягненню поставленої мети – розповісти простими словами про складну діяльність науковців регіону, а головне, спонукати студентів до майбутніх наукових звершень!!!

Викладачі економічних дисциплін
О. В. Тайлакова та Ю. А. Жукова

Перегляди: 2608