shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, яке проводиться студентами коледжу, з метою визначення місця органічного виробництва в економіці Херсонської області.

Пройти опитування...

Запрошуємо

випускників 9-х класів на підготовчі курси зі вступу до коледжу.
Заняття проводяться кожної суботи!
Запис у приймальній комісії коледжу:
74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького,1,
05549-4-33-19;   095-24-706-21;   067-43-950-10.

Захист дипломних проектів спеціальності «Землевпорядкування»

Опубліковано: Четвер, 29 червня 2017

zahist zv 2017 01 27 та 28 червня 2017 року відбувся захист дипломних проектів спеціальності «Землевпорядкування». До захисту було представлено 14 дипломних проектів.

Тематика робіт висвітлювала широке коло питань, основні з яких: впорядкування території сільськогосподарських підприємств, державна реєстрація земельних ділянок, порядок відведення земельних ділянок у власність; нормативна грошова оцінка земельних ділянок; великомасштабне топографічне знімання.

zahist zv 2017 02 zahist zv 2017 03

Три дипломних проекти розроблялись студентками Семенова С., Махно К., Найдьонова В. на замовлення коледжу та рекомендуються до впровадження на виробництві, саме це відзначив голова екзаменаційної комісії Яремко Ю.І. - доктор економічних наук, доцент кафедри землеустрою, геодезії та кадастру, перший проректор ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Студенти показали хороші знання, підготували змістовні доповіді і презентації. Екзаменаційна комісія відмітила, що більшість студентів показали грунтовні теоретичні знання і практичні навички, теми дипломних проектів сучасні, торкаються актуальних питань.

zahist zv 2017 04 zahist zv 2017 05

Дипломні проекти розроблені на реальних даних, деякі з них рекомендуються до впровадження на виробництві. Графічна частина проектів виконана професійно, якісно, з використанням комп'ютерних програм Digitals та AutoCad. Найбільш високий рівень теоретичної та практичної підготовки показали студентки Семенова С. та Уманець В.

Вітаємо молодших спеціалістів техніків-землевпорядників з успішним захистом дипломних проектів. Бажаємо творчої наснаги та професійної реалізації.

Голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Довбня В.О.

Перегляди: 208

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu     baner dist navch     baner npc     baner el biblio     monBaner

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya