shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

27 лютого 2018 р. о 14.30 на базі навчально-практичного центру (ауд. 135), відбудеться мітап на тему: «Лайфхаки написання «добрих» статей у Вікіпедії» для студентів, викладачів та всіх бажаючих.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Захист дипломних проектів спеціальності «Землевпорядкування»

Опубліковано: Четвер, 29 червня 2017

zahist zv 2017 01 27 та 28 червня 2017 року відбувся захист дипломних проектів спеціальності «Землевпорядкування». До захисту було представлено 14 дипломних проектів.

Тематика робіт висвітлювала широке коло питань, основні з яких: впорядкування території сільськогосподарських підприємств, державна реєстрація земельних ділянок, порядок відведення земельних ділянок у власність; нормативна грошова оцінка земельних ділянок; великомасштабне топографічне знімання.

zahist zv 2017 02 zahist zv 2017 03

Три дипломних проекти розроблялись студентками Семенова С., Махно К., Найдьонова В. на замовлення коледжу та рекомендуються до впровадження на виробництві, саме це відзначив голова екзаменаційної комісії Яремко Ю.І. - доктор економічних наук, доцент кафедри землеустрою, геодезії та кадастру, перший проректор ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Студенти показали хороші знання, підготували змістовні доповіді і презентації. Екзаменаційна комісія відмітила, що більшість студентів показали грунтовні теоретичні знання і практичні навички, теми дипломних проектів сучасні, торкаються актуальних питань.

zahist zv 2017 04 zahist zv 2017 05

Дипломні проекти розроблені на реальних даних, деякі з них рекомендуються до впровадження на виробництві. Графічна частина проектів виконана професійно, якісно, з використанням комп'ютерних програм Digitals та AutoCad. Найбільш високий рівень теоретичної та практичної підготовки показали студентки Семенова С. та Уманець В.

Вітаємо молодших спеціалістів техніків-землевпорядників з успішним захистом дипломних проектів. Бажаємо творчої наснаги та професійної реалізації.

Голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Довбня В.О.

Перегляди: 352

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya