shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Круглий стіл з обміну досвідом по написанню навчальної практики

Опубліковано: Субота, 16 червня 2018

krugli stil pz 01 8 липня 2018 року, на відділенні «Правознавство та землевпорядкування» , організовано і проведено спільне залікове заняття з навчальних практик «Трудове право» та «Діловодство» керівниками практик завідувачем відділенням «Правознавство та землевпорядкування» Вітовщик Оленою Анатолієвною та викладачем першої категорії Верещак Світланою Сергіївною. зі студентами ІІ ( гр.ПЗ 9116) та та ІІІ курсів (гр..ПЗ 1116).

З метою закріплення знань та навичок з дисциплін та обміну досвідом між студентами, формою заняття було обрано саме «круглий стіл». Більш вільна форма спілкування на занятті та можливість висловлення своєї позиції та думки з проблемних питань, дала можливість продуктивно провести захист практик, закріпити знання студентів щодо ведення діловодства на підприємстві. Учасники заходу самостійно підготували звіти у формі виступів з презентацією своїх проектів, що дало можливість удосконалити вміння аналізувати теоретичний матеріал і формувати власні висновки.

krugli stil pz 02 krugli stil pz 03

Студенти третього курсу із захватом та особливим інтересом пригадали, як писала свій перший щоденник-звіт з дисципліни: «Діловодство», із задоволенням поділились досвідом проходження НП з дисципліни: «Трудове право», вказавши на специфіку складених документів та самого процесу ведення діловодного процесу, враховуючи трудове законодавство.

У ході проведення «круглого столу» виступили студенти групи ПЗ 9116:
Антонова Маргарита підготувала доповідь на тему: «Мета та основні напрямки навчальної практики з «Діловодства»;
Кривошеєва Катерина представила спільний проект з Гороховою Дашею: «Правила ведення діловодства»;
Свій досвід описала і Лесів Катерина у доповіді «Мій досвід виконання практики з діловодства».

Верещак Світлана Сергіївна, як керівник практики підвела підсумок, вказавши на результати її проходження і при цьому порівняла програми практики і за минулий рік.

krugli stil pz 04 krugli stil pz 05

Студенти ІІІ курсу гр. ПЗ1116 виступали вже, як справжні експерти, які ділились своїм досвідом складання документів, висловили власну думку про необхідність вивчення теоретичного матеріалу, вказали на важливість виховувати в собі дисциплінованість, уважність та відповідальність.

krugli stil pz 06 Дубовка Ганна презентувала спільну роботу з Красовським Олександром на тему: «Особливості складання документів за трудовим законодавством».
Керівник практики Вітовщик Олена Анатоліївна підвела підсумок проходження навчальної практики з дисципліни: «Трудове право», оцінила роботу студентів гр..ПЗ1116 та гр..ПЗ 9115 , вказала на цілі та завдання, які будо досягнуто і над чим необхідно працювати аби стати справжнім професіоналом.

У роботі круглого столу приймали участь і викладачі циклової комісії «юридичних дисциплін» Ніколова Неллі Валеріївна та Міндровська Олена Леонідівна, які є кураторами груп учасників заходу. Викладачі висловили свою думку про необхідність оволодіння знаннями теоретичного матеріалу абсолютно з усіх дисциплін.

Хочеться відзначити, що юридична професія має свою специфіку і, аби стати професіоналом, необхідно завжди працювати над собою та вдосконалювати свої знання та навички.

Відео:

 

Зав. відділення Вітовщик О.А.,
викладач Верещак С.С.

Перегляди: 738

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya