Тиждень циклової комісії дисциплін землеустрою

Опубліковано: Субота, 27 жовтня 2018

tijden zv 2018 01 Сучасній молоді для успішного оволодівання обраною професією необхідний високий рівень теоретичної і особливо практичної підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії дисциплін землеустрою. І саме проведення тижнів циклових комісій сьогодні є однією з форм урізноманітнення роботи в навчальному закладі.

Хорошою традицією в нашому коледжі є проведення тижня циклової комісії. Не виключенням є і цей навчальний рік. З 22 по 26 жовтня в Новокаховському коледжі ТДАТУ проводився тиждень циклової комісії дисциплін землеустрою. Зусиллями викладачів та студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» було проведено ряд заходів наукового, практичного та виховного характерів.

tijden zv 2018 02 tijden zv 2018 03

Розпочався тиждень циклової комісії співом студента групи ЗВ 9116 Доценка К. який не залишив байдужим жодного з присутніх у холі коледжу. Цікавими за змістом виявились тематичні газети, які підготували студенти усіх груп. В газетах студенти показали своє бачення змісту спеціальності.

tijden zv 2018 04 tijden zv 2018 05

З метою формування свідомого ставлення до власного здоров'я та відповідальної поведінки у відносинах для студентів 1-4 курсу спеціальності 23 жовтня викладач Філіпенко Ю.Д. провів виховну годину на тему «Молодь обирає здоров’я». Тема актуальна в сучасному суспільстві, тому викликала неабиякий інтерес у студентів.

tijden zv 2018 06 tijden zv 2018 07

24 жовтня викладачами Довбня В.О., Вачаєвою О.В., Новаковською О.А. було організовано та проведено виїзне заняття-екскурсія для студентів груп ЗВ 9116 та ЗВ 9115 до Інституту зрошуваного землеробства НААНУ. Під час проведення заняття директор інституту д. с-г. н., професор Вожегова Р.А. ознайомила студентів зі сферою діяльності Інституту, провідні спеціалісти Інституту виступили з презентаціями та ознайомили студентів з ресурсозберігаючими та природоохоронними технологіями вирощування сільськогосподарських культур.

tijden zv 2018 08 tijden zv 2018 09

Особливо привернула увагу студентів технологія вирощування бавовнику на півдні України, викликала жваве обговорення та багато питань. Під час екскурсії Інститутом студенти відвідали виставкову залу, музей, пам’ятну стелу, дендропарк, зимовий сад та оглянули лабораторії. З метою закріплення отриманих знань науковими співробітниками Інституту було проведено огляд на місцевості демонстраційних полігонів. Проведене виїзне заняття-екскурсія було корисним і викладачам, і студентам, бо значно розширило їх поінформованість, надало нових знань і надовго залишиться у пам’яті, адже завжди краще один раз побачити, а ніж сто раз почути.

tijden zv 2018 10 tijden zv 2018 11

25 жовтня підводячи підсумки виробничої технологічної практики, викладач Новаковська О.А. та студенти групи ЗВ 9115 провели конференцію за наслідками проходження виробничої технологічної практики «Моя професія – землевпорядник». В цьому році конференція була проведена в новому форматі, студенти представили не презентації з доповідями а відеозвіти. Практика таких відеозвітів довела їх корисність і важливість для узагальнення та систематизації проведеної студентами роботи. Окрім того, присутні на конференції керівники практики від виробництва дали характеристику практичної і теоретичної підготовки студентів.

26 жовтня викладач Довбня В.О. провела конкурс «Кращий кресляр». За умовами конкурсу студенти повинні були виконати надписи художнім шрифтом на нетрадиційних для креслення матеріалах. При виконанні цього завдання студенти групи ЗВ 9117 виявили креативність, усі представлені роботи заслуговують перемоги але все ж таки найкращою визнано роботу студента Юріна В.

tijden zv 2018 12 tijden zv 2018 13

На завершення тижня проведено засідання циклової комісії, на якому підведено підсумки проведеної роботи.

Тиждень циклової комісії дисциплін – це час тісної співпраці викладача та студента. Шановні студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій», ми, викладачі циклової комісії, щиро вдячні Вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів нашого тижня, а також за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!

Голова циклової комісії дисциплін землеустрою Довбня В.О.

Перегляди: 2652

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya