Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

den krimu

 

Починаючи з 1997 року у третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято працівників науки України. День науки – це свято тих, хто присвятив своє життя науковій діяльності.

 

Це свято людей, які вірять у силу наукової думки, які орієнтовані на відкриття нового, які мають нестандартне мислення та креатив думки.

У нашому коледжі з 2007 року проводиться студентська науково-практична конференція «Крок до науки».

Цю традицію було порушено тільки два рази. У 2021 році – пандемія коронавірусної інфекції, у 2022 році – повномасштабний воєнний напад росії на Україну і тимчасова окупація Нової Каховки стало причинами, що не дозволило провести конференції.

 

19 травня 2023 року, напередодні Дня науки в Україні, у дистанційному форматі в коледжі була проведена XIV студентська науково-практична конференція «Крок до науки» яка присвячена 70-річчу коледжу.

Мета конференції є узагальнення та поширення результатів науково-практичної роботи студентів і викладачів.

Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК урочисто привітав учасників, гостей та відкрив конференцію.

Методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО ознайомила присутніх із порядком виступів учасників.

 

stud kofer 2023 02

 

Студенти разом із керівниками презентували свої пошукові, аналітичні, дослідні, описові роботи.

 

Першим свою роботу «Інтермедіальна творчість Лесі Українки в аспекті сучасності» представив Артем ЗАТОРСЬКИЙ, студент групи EI9122, керівник роботи Оксана КОСІНОВА, к.ф.н., викладач вищої категорії. Студент провів аналіз зв’язку музики і слова на прикладі творів поетеси - Лесі Українки.

 

stud kofer 2023 04

 

Студент групи МХ9121 Юрій МЕГЕЛЬ презентував роботу на тему: «Художня культура – шлях до самовираження творчої особистості». Метою роботи є метод творчого пошуку, аналіз і здатність генерувати творчий задум і реалізувати його через художню культуру. А керівник роботи Надія ПОТАПОВА, викладач вищої категорії, «викладач-методист» продекламувала вірш зі свого збірника про Херсонщину.

 

stud kofer 2023 05

 

Гліб МИРОШНИЧЕНКО, студент групи ЕІ9122 представив свою описову роботу «Науково-технічна революція: ознаки, етапи, напрямки НТР». Керівник роботи Інна ВАСИЛЕНКО, викладач вищої категорії, розкрила актуальність роботи на сьогоднішній час.

 

stud kofer 2023 03

 

Робота «Підвищення ефективності керування мікрокліматом в теплиці з використанням інформаційної управляючої системи» була презентована студентом групи ІС9120 Денисом САМАРЧУКОМ, керівник роботи Ірина БЕРЕЗЮК, к.т.н., доцент. Мета роботи – на основі аналізу стану досліджень в галузі автоматизації процесів керування мікрокліматом у теплиці підвищення енергоефективності процесу вирощування овочів у спорудах закритого ґрунту можна досягти шляхом впровадження нової методології розробки та реалізації системи автоматичного керування температурно-вологісним режимом.

 

stud kofer 2023 08

 

Випускник 2022 року, студент групи МХ9118 Кирило КОЗУБСЬКИЙ і керівник роботи Олександр ГРЕБІНЧАК, викладач вищої категорії, «старший викладач» презентували результати дослідницької роботи на тему: «Аналіз впливу шуму на студентів і викладачів у закладі освіти». Актуальність роботи полягає в тому, щоб на практиці виявити дію шуму на розумову активність студентів та педагогів, дослідити фізіологічний вплив шумів на організм студентів і дати рекомендації щодо усунення негативного впливу шуму на організм людини.

 

stud kofer 2023 07

 

stud kofer 2023 071

 

Студент групи МТ9121 Сергій ФЕДІРКО презентував свою науково-дослідну роботу на тему: «Роль особистих селянських господарств у відбудові агросфери Херсонщини». Керівник роботи Світлана КОВАЛЬОВА, к.е.н., викладач вищої категорії. Основною метою роботи є дослідження післявоєнного потенціалу та визначення перспективних напрямків розвитку особистих селянських господарств Херсонщини.

 

У роботі розглянуто теоретичні основи відтворення та використання ресурсного потенціалу, досліджено фактори та важелі, що впливають на перебіг економічних процесів в аграрному секторі в умовах ринкової економіки.

 

stud kofer 2023 06

 

stud kofer 2023 061

 

Усі студенти були нагороджені Дипломами за активну участь у науковій студентській роботі, а керівники – Подяками.

 

stud kofer 2023 09

 

stud kofer 2023 10

 

Наука – це завжди шлях до майбутнього.

Але дуже хочеться, щоб у сьогоденні всім, хто вірить у науку, усім, хто її створює, було з нею разом комфортно, цікаво, плідно!

Нехай у наші буремні часи наука дарує радість нам і її творцям!

Методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya