Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

den krimu

 

Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного нагороджено Дипломом учасника виставки «Освіта та кар’єра - 2023».

 

28-29 квітня 2023 року відбулась віртуальна виставка «Освіта та кар’єра», яка за умови дії воєнного стану в цьому році проводилася онлайн.

 

Виставка була організована та проведена Всеукраїнською громадською організацією Товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Держаної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

 

Мета виставки - презентація освітніх закладів та допомога абітурієнтам знайти український освітній заклад відповідно до їх інтересів та схильностей.

 

vistavka osvita 01

 

На віртуальному стенді можна ознайомитись із головною інформацією про коледж, профорієнтаційним відео, рекламним матеріалом, а також можна підписатися на соціальні мережі та зв’язатися з представниками приймальної комісії в один клац просто зі сторінки стенда.

 

Методист коледжу Наталія Граборенко

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya