Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

У ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» активно ведеться підготовка до нового навчального року. І це не лише про нові навчальні плани освітньо-професійних програм, навчально-методичні комплекси та нові педагогічні ідеї. В умовах дистанційної роботи великого значення набуває забезпеченість працівників сучасними портативними ґаджетами.

 

notebook 01

 

Влітку 2023 року матеріально-технічна база коледжу поповнилася на 25 одиниць комп’ютерного обладнання. Через відкриті торги за кошти загального фонду придбано 14 сучасних ноутбуків. На зекономлені кошти через проведення тендеру додатково вдалося придбати ще 3 ноутбуки. Закуплено також за кошти загального фонду 3 принтери. Крім того, за кошти спеціального фонду придбано 1 ноутбук та 1 принтер, отримано від ПриватБанку 2 комп’ютери-моноблоки та подаровано спонсором 1 принтер.

 

Всі отримані ноутбуки та принтери були розподілені між співробітниками коледжу, а викладачам, які знаходяться на підконтрольній території та працюють в дистанційному форматі, були відправлені Новою поштою в різні куточки України.

 

notebook 03

 

Профспілковий комітет висловлює велику подяку директору коледжу Олександру ГРЕБІНЧАКУ за турботу про своїх працівників, за допомогу в організації робочих місць у новому навчальному році, за вагомий внесок в покращення матеріально-технічної бази коледжу, збереження та розвиток переміщеного закладу в умовах воєнного часу.

 

Голова профспілки Ольга РОЧНЯК

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya