Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

01 вересня 2024 року відбулося перше в новому 2023-2024 навчальному році засідання педагогічної ради ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

 

Засідання педагогічної ради відкрив директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК, який привітав всіх педагогічних працівників коледжу з початком нового навчального року, побажав усім натхнення у роботі, здоров’я та мирного неба. До привітань директора коледжу приєдналась заступник директора з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА.

 

pedrada 01 09 2023 01

 

Традиційно директор коледжу представив педагогічному колективу нових співробітників нашого закладу освіти. В цьому році до колективу коледжу приєднались: ТАРАСОВА Вікторія Анатоліївна, яка прийнята на посаду практикуючого психолога за сумісництвом; АХТИРСЬКА Ганна Михайлівна, викладач спеціальних дисциплін; КРИВОРІГ Тетяна Андріївна, викладач спеціальних дисциплін.

 

З першим питанням порядку денного виступила заступник директора НАЗАРОВА Лариса Григорівна, яка представила до уваги педагогічного колективу коледжу звіт про навчально-практичну роботу за 2022-2023 навчальний рік. На початку свого виступу Лариса Григорівна проінформувала членів педагогічної ради та привітала з нагородженням директора коледжу Олександра ГРЕБІНЧАКА та викладача землевпорядних дисциплін Валентину ДОВБНЮ подяками від державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за активну участь у роботі фахових методичних об’єднань працівників фахової передвищої освіти.

 

pedrada 01 09 2023 02

 

Заступник директора з навчальної роботи звітувала про організацію та моніторинг освітнього процесу в коледжі, про організацію та моніторинг практик в закладі освіти в умовах дистанційного формату навчання, моніторинг контингенту студентів, результати атестації здобувачів освіти. Була відзначена робота завідувачів відділень Ольги РОЧНЯК та Людмили РИБАКОВОЇ з організації випускової атестації в дистанційному форматі. Лариса Григорівна акцентувала увагу на активізації роботи з внутрішнього контролю освітнього процесу, а також посиленню роботи зі збору інформації про працевлаштування наших випускників.

 

pedrada 01 09 2023 03

 

Заступник директора з виховної роботи Олена ВІТОВЩИК виступила на засіданні педагогічної ради зі звітом про виховну роботу у 2022-2023 навчальному році, де презентувала виховну роботу кураторів, психологічну службу коледжу в минулому навчальному році.

 

pedrada 01 09 2023 04

 

Методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО представила на засіданні педагогічної ради коледжу звіт про методичну роботу педагогічного колективу за 2022-2023 навчальний рік. У звіті була проаналізована методична робота циклових комісій коледжу, участь педагогічних працівників закладу освіти в різноманітних методичних заходах. Наталія Іванівна акцентувала увагу членів педагогічної ради на результатах проходження атестації у 2022-2023 році. Також був презентований огляд Положення про атестацію педагогічних працівників. Наталія Іванівна представила основні засади Положення та наголосила, що цей документ набуває чинності з 01 вересня 2023 року.

 

pedrada 01 09 2023 05

 

pedrada 01 09 2023 06

 

З останнім питанням порядку денного виступила відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Анастасія БІЛОКРИЛОВА, яка представила звіт роботи приймальної комісії за час вступної кампанії 2023 року. Було зазначено, що у цьогорічну вступну кампанію, завдяки зусиллям директора коледжу, була налагоджена співпраця коледжу з підприємствами ТОВ «Придніпровський олійноекстраційний завод», ТОВ «АОИЛ» для навчання працівників цих підприємств в нашому закладі освіти.

 

pedrada 01 09 2023 07

 

В кінці засідання педагогічної ради була надана можливість всім охочим висловити свої привітання та побажання. Завідувач навчальних практик Марія ГОРДЕЦЬКА привітала всіх співробітників коледжу з новим навчальним роком та подякувала викладачу землевпорядних дисциплін Оксані ВАЧАЄВІЙ за активну підтримку та ведення сторінки нашого закладу освіти у Фейсбуці.

 

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya