Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

1 вересня студенти та викладачі коледжу зібрались на онлайн-зустріч з нагоди початку нового навчального року, що символізує відкриття найбільших можливостей для наших думок, талантів та досягнень.

 

Це вже другий навчальний рік, коли ми зустрічаємося в онлайн-режимі, і хоча наші шляхи розділені віртуальними просторами, наша спільнота залишається єдиною і надзвичайно сильною. Минулий рік показав, наскільки ми можемо адаптуватися до нових умов і як ми разом здатні долати виклики.

 

1 veresnja 2023 08

 

Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК, привітав учасників і наголосив на вірі, що цей навчальний рік принесе не тільки нові знання, а й дружбу, радість від відкриття, силу волі для подолання труднощів і впевненість у власних можливостях. І головне - Перемогу!

 

1 veresnja 2023 03

 

Заступник директора з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА приєдналась до привітань і зазначила, що викладачі готові не тільки поділитися знаннями, але й виховати цінності та навички, які стануть основою для майбутнього успіху студентів.

 

1 veresnja 2023 04

 

Олена ВІТОВЩИК – заступник директора з виховної роботи побажала натхнення у навчанні та роботі, доброзичливості в спілкуванні та незабутнього навчального року!

 

1 veresnja 2023 05

 

До привітань приєднались завідувачі відділень Людмила РИБАКОВА та Ольга РОЧНЯК, викладачі та куратори груп і побажали, щоб кожен день приносив нові можливості для зростання та розвитку, а всі зусилля були винагороджені найкращими результатами.

 

1 veresnja 2023 06

 

Зробимо цей рік особливим та незабутнім!

 

1 veresnja 2023 07

 

Рушайте вперед і досягайте висот!

 

1 veresnja 2023 09

 

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

 

Заступник директора з виховної роботи Олена ВІТОВЩИК

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya