Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

12.09.23 року в дистанційному форматі відбувся методичний семінар кураторів академічних груп.

 

seminar kuratoriv 02

 

Заступник директора з виховної роботи Олена ВІТОВЩИК наголосила, що місія куратора дуже важлива – вона дозволяє побудувати «місток» між адміністрацією коледжу й студентською громадою.

 

Основна увага кураторів була зосереджена на ключових розділах Положення про куратора академічної групи ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного», зокрема учасники зупинилися на організаційних питаннях і функціональних обов’язках уповноважених осіб.

 

Куратор групи ПР9120 Ірина КОВАЛЬЧУК поділилась досвідом виховної роботи зі студентами в умовах війни й наголосила, що така робота є адаптивною. Необхідно пояснювати студентам, що важливо працювати над своїм емоційним станом в критичній ситуації, щоб жити далі й робити крок в майбутнє. Одним із напрямів роботи куратора в умовах воєнного стану, постійних воєнних загроз є надання здобувачам освіти знань з основ безпеки, ознайомлення їх з важливими для збереження здоров’я та життя правилами дій в певних ситуаціях.

 

seminar kuratoriv 03

 

Війна впливає на психічне здоров’я і здатність до навчання. Основним завданням виховної роботи в цей період є повсякденна емоційна підтримка учасників освітнього процесу. Міністерство освіти та науки України пропонує для практичного застосування матеріали, напрацьовані спільно з партнерами, для роботи з учасниками освітнього процесу.

 

Досвідчений педагог, який закріплений за відповідною групою, також сприяє здійсненню соціально-психологічного супроводу. Одним з аспектів такої діяльності є надання з боку куратора особливої підтримки студентам під час війни. Про необхідність побудови цієї комунікації розповіла практичний психолог коледжу, куратор групи МТ9122 Вікторія ТАРАСОВА.

 

seminar kuratoriv 04

 

seminar kuratoriv 05

 

Наприкінці семінару відбулося обговорення актуальних питань. Присутні поділилися своїми думками й досвідом, розповіли про позитивні практики спілкування із сучасною молоддю.

 

Такі заходи дають змогу провести самоаналіз і аналіз роботи своїх колег задля конструктивного обміну досвідом і вдосконалення практичної діяльності. Куратор групи відіграє важливу роль у формуванні громадянської культури майбутнього фахівця і свідомого громадянина своєї держави.

 

Заступник директора з виховної роботи Олена ВІТОВЩИК

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya