Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

 

Мета свята – підтримка ініціативи фізкультурних і спортивних організацій. Спортсмени України робили і роблять великий внесок у імідж нашої країни. На їхньому рахунку безліч перемог у різних видах спорту.

 

den fiskulturi 2023 02

Ірина Новожилова, майстер спорту міжнародного класу з метання молоту, м. Нова Каховка

 

den fiskulturi 2023 03

Гліб Піскунов, майстер спорту з метання молоту, чемпіон юнацьких Олімпійських ігор 2014 року, м. Нова Каховка

 

den fiskulturi 2023 04

Анастасія Павлова, заслужений майстер спорту зі стрільби з луку, м. Нова Каховка

 

У цьому році свято випало на 10 вересня. Викладачі та студенти активно відмітили його участю у челенджі «Наш коледж спортивний».

 

den fiskulturi 2023 05

 

den fiskulturi 2023 06

 

den fiskulturi 2023 07

 

den fiskulturi 2023 08

 

Керівник фізичного виховання Лілія Брагіна

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya