Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

14.09.2023 р. в онлайн-режимі на платформі Zoom відбулось засідання методичної ради коледжу.

 

По першому питанню «Основні напрями роботи методичної ради коледжу та завдання на 2023/2024 н.р.: ухвалення планів роботи методичної ради, циклових комісій та декадників (тижнів) циклових комісій на 2023/2024 н.р.» доповіла методист коледжу Наталія Граборенко.

 

metodrada 02

 

Також Наталія Іванівна оглянула нормативні документи МОН України щодо викладання навчальних предметів у 2023/2024 н.р.

 

Колегіально відбулось обговорення і затвердження навчально-методичної документації на 2023/2024 н.р.

 

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова звернула увагу присутніх на необхідності уважного й своєчасного оформлення та затвердження документів.

 

metodrada 03

 

Інформацію про введення в дію наскрізних програм практик відповідно до Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти (затверджено Наказом МОН України 02 травня 2023 року № 510; зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 червня 2023 р. за № 1055/40111) повідомила зав. навчально-виробничими практиками Марія Гордецька. До обговорення долучились голови циклових комісій Михайло Тодоріко, Валентина Довбня, викладач Наталія Пирогова.

 

metodrada 04

 

Методист Наталія Граборенко наголосила на важливості підготовки до атестації у 2024 році, а саме здійснення моніторингу виконання плану підвищення кваліфікації за міжатестаційний період.

 

Методист коледжу Наталія Граборенко

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya