Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

13.092023 Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведене онлайн-засідання методичного об’єднання завідувачів кафедр фізичного виховання, голів спортивних клубів та керівників фізичного виховання закладів вищої та фахової передвищої освіти Херсонської області.

 

Бороменський О. В підбив підсумки фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у закладах вищої та фахової передвищої освіти області у 2022-2023 навчальному році.

 

Стрикаленко Є. А., доцент кафедри загальноекономічної підготовки Херсонського державного аграрно-економічного університету поділився досвідом вдосконалення дистанційного навчання студентів.

 

Затвердили Календар спортивно-масових заходів Херсонського обласного відділення КФВС МОН України на 2023-2024 навчальний рік.

 

Керівник фізичного виховання Лілія Брагіна

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya