shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Історія коледжу

Навчальний заклад був заснований у 1953 році в місті Херсоні згідно наказу Кабінету Міністрів СРСР як технікум механізації сільського господарства. Завдяки зусиллям та ентузіазму його першого директора Зінченка Миколи Миколайовича та його однодумців була створена одна з кращих на той час у СРСР матеріально-технічна база коледжу, а також міцний та згуртований педагогічний колектив.

В 1957 році після об'єднання з Херсонським технікумом бухгалтерського обліку, навчальний заклад був переведений у Нову Каховку і перейменований в Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства.

1961 рік відкрив новий етап в житті технікуму. Це були перші 120 студентів-кубінців, з яких почалось навчання студентів-іноземців в нашому навчальному закладі. За період до 1992 р. технікум підготував 1480 спеціалістів з 42 країн Азії, Африки та Латинської Америки, багато з яких й понині працюють ведучими спеціалістами на підприємствах та в міністерствах своїх країн.

Технікум був у числі кращих не тільки на Україні, його знали в СРСР та за кордоном. Для обміну досвідом студенти 3 та 4 курсів з Чехословаччини і Угорщини приїздили на практику в Новокаховський технікум, а наші студенти їздили до них.

Але через деякий час можливості старої будівлі технікуму перестали відповідати постійному зростанню контингенту студентів, відкриттю нових спеціальностей та вимогам нового навчального процесу. Було прийняте рішення о будівництві для потреб навчального закладу нових навчальних корпусів.

І ось в 1972 році технікум відсвяткував своє новосілля, переїхавши у новобудову, яку займає і зараз. В центрі міста, всі в зеленому вбранні вічнозелених алей, підносяться світлі сучасні споруди навчальних корпусів коледжу, де одночасно можуть навчатися більше 1000 студентів.

В 1993 році навчальний заклад одержав новий статус Агротехнічного коледжу. Це було зумовлено об'єктивною необхідністю готувати не механічного виконавця, а фахівця, здатного самостійно працювати на землі, розумітися в складних питаннях правових і ринкових відносин в умовах реформування аграрного ринку України.

Після детального аналізу потреби нашої області і всього Південного регіону в коледжі було відкрито нові перспективні спеціальності: землевпорядкування, правознавство, організація виробництва, економіка підприємства, обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем, фінанси та кредит.

З 2005 року Новокаховський агротехнічний коледж ввійшов до структури Таврійського державного агротехнологічного університету змінивши назву на ВСП "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету". Після закінчення коледжу студенти мають можливість поступити на ІІІ курс навчання до університету за спеціальностями "Енергетика сільськогосподарського виробництва" та "Механізація сільського господарства".

Коледжем встановлено партнерські стосунки у формі договорів про співпрацю з участі студентів в державній програмі "Студентські сільгосптабори SAWS" в Великобританії. Студенти мають змогу проходити стажування та практику за кордоном в країнах: Великобританії, Швеції, Норвегії за програмою "Працюючий гість", Германії. З 2005 року на практику та стажування за кордон було направлено біля 20 студентів, викладачі та майстри виробничого навчання.

В 2007 році в коледжі створено лабораторію інтерактивного навчання, яка дозволяє своєчасно та якісно підготуватися до дипломного та курсового захисту студентам спеціальностей "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок", "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва", "Землевпорядкування", "Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд".

Коледж з 2001 року є постійним учасником міжнародних виставок "Сучасна освіта в Україні", "АГРО", "Інноватика в освіті України". Нагороджений трьома бронзовими медалями за впровадження інноваційних технологій навчання, свідоцтвами та дипломами. В 2006, 2008 роках заклад отримав Почесне звання "Лідер сучасної освіти", нагороду Міністерства освіти і науки України "Флагман освіти і науки України 2009", диплом лауреата в номінації "Інноватика у вищій освіті 2009". За вагомий внесок в розвиток аграрної освіти України, плідну працю викладачів та студентів ВСП "Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ" був нагороджений золотою медаллю XXII міжнародної виставки-ярмарку "АГРО-2010" та відзнаками і дипломами департаменту Міністерства аграрної освіти.

Перегляди: 15587

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya