logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Відділення «Економіка, право та геодезія»

gaybura2

 

Завідувач відділення

Рочняк Ольга Вікторівна

Економіст-організатор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Відділення здійснює підготовку фахівців за трьома спеціальностями.

 

Спеціальність 073 «Менеджмент», кваліфікація - помічник керівника виробничого підрозділу

Менеджер – це професійний керівник, що вміє планувати, організовувати, координувати та контролювати певні процеси на підприємстві та відповідає за ефективну роботу підприємства, окремого підрозділу або певного напряму діяльності підприємства, здійснює контроль, приймає рішення й організовує діяльність.

Фахівець може займати посади:

- Директор малої фірми;
- Менеджер банківської установи;
- Менеджер кадрової служби;
- Менеджер з постачання;
- Менеджер з продажу;
- Менеджер по закупкам;
- Адміністратор;
- Логіст;
- Агент рекламний, агент з постачання
- Підприємець.

Спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля», кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з підприємництва та торгівлі

Молодший фахівець з підприємництва та торгівлі здатний ефективно працювати в органах державного управління, на промислових та комерційних підприємствах, сферах торгівлі, провідних українських та іноземних компаніях.

Фахівець може займати посади:

- Керівник малих підприємств;
- Адміністратор;
- Керівник магазину;
- Помічник керівника підприємства, установи та організації;
- Підприємець;
- Завідувач торговельного залу;
- Спеціаліст в банках; страхових компаніях;
- Спеціаліст з біржової діяльності, торгівлі, брокер, ділер, маклер;
- Мерчендайзер.

Анкета молодого фахівця
Анкета «Дистанційне навчання»

Спеціальність 081 «Право»

Юридичне відділення по підготовці молодших спеціалістів зі спеціальності «Право» відкрито в нашому коледжі в 1993 році.

За час існування спеціальності підготовлено понад 600 спеціалістів-юристів, які добре зарекомендували себе, як професійні фахівці в різних сферах діяльності, в тому числі і в агропромисловому комплексі.

Наші випускники працюють в органах правосуддя, місцевих органах самоврядування і виконавчої влади, установах юстиції, органах внутрішніх справ і митного контролю, юридичної і кадрової служби підприємств, організацій всіх форм власності.

Теоретичні і практичні заняття на відділенні "Право" ведуть 17 висококваліфікованих викладачів, в т.ч. 5 старших викладачів, 6 викладачів вищої категорії. Викладачі відділення постійно працюють над удосконаленням форм і методів навчальної роботи.

Особлива увага приділяється використанню комп'ютерних технологій. Разом з центром практичного навчання розроблена комп'ютерна програма "Правознавець", що дає можливість не тільки викладачам перевіряти знання, а й студентам здійснювати самоконтроль. Важливим напрямком в роботі відділення є організація студентської юридичної консультації «Гаряча лінія», де майбутні юристи, студенти ІІІ курсу на чолі з компетентними викладачами допомагають бажаючим відповісти на питання та скласти правові документи.

Під час навчальних і виробничої практики в господарствах і установах юстиції, органах правосуддя і самоврядування наші студенти набувають практичних навичок роботи. Майбутні фахівці набувають професійних навичок юридичної, служби, бухгалтерської діяльності, оператора ПЕОМ, нотаріуса, менеджера та ін.

Для практичного і теоретичного навчання студентів є відповідно обладнані лабораторії обчислювальної техніки, програмування і комп'ютеризації, комплексна лабораторія практичного навчання, кабінети історії та суспільних наук, теорії держави і права,конституційного, цивільного, трудового, кримінального, аграрного права та інші.

Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» в Новокаховському коледжі відкрилась в 1995 році. За цей час отримали дипломи техніка-землевпорядника більш як 400 студентів денної та заочної форми навчання.

Від самого початку свого існування спеціальність взяла курс на вивчення інтерактивних технологій. Підготовка землевпорядників ведеться молодими та освіченими фахівцями. До викладання залучаються висококваліфіковані спеціалісти з питань землеустрою. Студентам викладачі передають не лише теорію, а й практичний досвід. Сформована досить потужна добре оснащена, сучасна лабораторія інтерактивного навчання.

Практично всі наші студенти закінчивши коледж прагнуть навчатися у вищих навчальних закладах міст Києва, Харкова, Одеси, Львова.

І хоча нині багато навчальних закладів пропонують свої послуги, не секрет, що землевпорядників краще готують у Новокаховському коледжі ТДАТУ. Підтвердженням високого рівня освіти є наші випускники, які працюють в Державному комітеті України по земельним ресурсам, обласному управлінні, районних відділах по земельним ресурсам, проектних інститутах та організаціях.

Нині землевпорядник вільно володіє комп’ютером, добре знає земельне господарство і вирішує у правовому полі найрізноманітніші земельні питання. Вміє користуватись електронним тахеометром, приладами супутникового зв’язку, читати електронні карти. Це комунікабельна людина з високими моральними якостями.

Документи, пов’язані з фінансовою діяльністю коледжу

Фінансово-господарська діяльність закладу освіти регулюється Бюджетним кодексом України та кошторисом, складеним на відповідний календарний рік.

 

2024 рік

На 2024 рік ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» затверджено кошторис по КПКВК 2201420 «Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти» в сумі 26 619 613,00 грн у т.ч. загальний фонд в сумі 25 369 613,00 грн та спеціальний фонд в сумі 1 250 000,00 грн, по КПКВК 2201190 «Виплата академічних стипендій студентам (курсантам), аспірантам, докторантам закладів фахової передвищої та вищої освіти» в сумі 2 403 300 грн.

Кошторис на 2024 рік 24 2201190
Кошторис на 2024 рік 24 2201420

 

2023 рік

До ДКСУ у м.Новій Каховці Херсонської області та ТДАТУ ім. Д.Моторного подано річну бюджетну та фінансову звітність за 2023 рік по КПКВК 2201420 «Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти» та КПКВК 2201190 «Виплата академічних стипендій студентам (курсантам), аспірантам, докторантам закладів фахової передвищої та вищої освіти» у встановлені строки.

Звіт про фінансові результати
Фінансова звітність

 

2022 рік

Пояснювальна записка
Звіт про фінансові результати
Примітки до річної фінансової звітності
Звіт про рух грошових коштів
Звіт про власний капітал
Баланс на 01 січня 2023 року
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі «Звіт про заборгованість за бюджетними коштами» на 01 січня 2023 року
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами на 01 січня 2023 року

 

2021 рік

Річний план закупівель на 2021 рік
Кошторис на 2021 рік
План використання бюджетних коштів на 2021 рік
Штатний роспис 2021 рік
Фінансовий зіт за 2020 рік
Перелік товарів, робіт та послуг, отриманих як благодійна допомога за 2021 рік

 

2020 рік

Річний план закупівель на 2020 рік
Річний план закупівель на 2020 рік зі змінами
Кошторис на 2020 рік
План використання бюджетних коштів на 2020 рік
Штатний роспис 2020 рік
Фінансовий зіт за 2019 рік 

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10