uken
Open menu

Новини відділення економіки та комп'ютерних технологій

zustrich is 01

 

16 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» з представником ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» Андрієм Тимченко.

zahist pd 05

 

25 червня студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно склали комплексний державний екзамен за фахом.

zahist is 03

 

24.06.2021р відбувся захист дипломних проєктів студентами спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». Студенти-випускники презентували розроблені комп'ютерні програми для навчального закладу та агрофірми «Восток-Агро», демонстрували роботу розроблених пристроїв, які будуть корисними на виробництві, навчальному закладі та у побуті.

tijden is 01

З 24.05 по 28.05.2021 р. в агроколеджі проходив тиждень циклової комісії дисциплін інформаційних технологій.

В понеділок студенти 3 курсу разом з викладачами циклової комісії зустрічали студентів та співробітників коледжу. Вони провели вікторину «Комп'ютерна грамотність». Учасники вікторини відповідали на питання з комп’ютерної грамотності та отримували веселі наліпки.

konkurs is 01

Конкурс «Кращий за фахом» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» проводився в рамках тижня циклової комісії дисциплін інформаційних технологій 27 травня 2021 р.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal