uken
Open menu

tijden is 01

З 24.05 по 28.05.2021 р. в агроколеджі проходив тиждень циклової комісії дисциплін інформаційних технологій.

В понеділок студенти 3 курсу разом з викладачами циклової комісії зустрічали студентів та співробітників коледжу. Вони провели вікторину «Комп'ютерна грамотність». Учасники вікторини відповідали на питання з комп’ютерної грамотності та отримували веселі наліпки.

Також у фоє коледжу зробили невелику виставку експонатів, розроблених студентами спеціальності.

tijden is 01

В цей день також була проведений воркшоп «Ефективна логістика студентів» викладачем Діаною Іванніковою серед груп ІС9119 та ПД1120. На виховній годині активно розглядалися питання з тайм-менеджменту та логістики, адже самоорганізація є необхідною рисою сучасного спеціаліста.

tijden is 01

Наступного дня відбувся відкритий захист курсових робіт з дисципліни «Комп’ютерні мережі» в групі ІС9118. Всі студенти надали керівнику Олександру Говяденко готові роботи та презентували їх членам комісії. Тематика курсових робіт охоплює всі сучасні напрями роботи в комп’ютерних мережах, такі як організація ЛОМ, мережева безпека та розробка мережевих пристроїв.

tijden is 01

26.05.2021р. для студентів 1 та 2 курсів була проведена виховна година «Історія Інтернет». Студенти переглянули та обговорили навчальний фільм з викладачами Олексієм Тодоріко та Наталією Пироговою.

tijden is 01

27.05.2021р. серед студентів 2 курсу викладачі циклової комісії провели конкурс «Кращій за фахом». На цьому конкурсі учасники демонстрували свої знання і вміння, отримані при вивченні спецдисциплін і змагалися між собою у вмінні виконувати різні роботи, такі як збір та збирання комп’ютера, вміння писати програми та складати алгоритми, програмування навчальних роботів. Переможці отримали призи «цінні призи» від організаторів конкурсу.

tijden is 01

В останній день тижня циклової комісії студенти спеціальності були залучені до профорієнтаційної роботи у своїх населених пунктах.

Всі заходи, проведені на тижні циклової комісії, були направлені на автоматизацію роботи викладачів та студентів і використанню сучасних інформаційних технологій у своїй роботі.

Голова циклової комісії дисциплін інформаційних технологій Наталія Пирогова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal