uken
Open menu

zustrich is 01

 

16 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» з представником ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» Андрієм Тимченко.

Товариство займається обслуговуванням вітроелектростанції, що розміщена на території Чаплинської ОТГ.

ВЕС Чаплинка сьогодні генерує чисту та «зелену» електроенергію, яку продає державі. В обслуговуванні вітропарку приймають учать спеціалісти з таких країн як Польща, Франція, Норвегія та Туреччина.

Андрій Тимченко розповів майбутнім випускникам про вимоги до своїх співробітників, умови та режими роботи підрозділу, що займається експлуатацією вітрогенераторів. Студентам розповіли про особливості експлуатації та обслуговування вітрогенераторів фірми Nordex за допомогою сучасних SCADA-систем.

 

zustrich is 02

 

Підприємство має потребу в спеціалістах в області автоматизації, тому студентам випускної групи ІС9118 було запропоновано пройти конкурсний відбір для подальшого працевлаштування в ТОВ «Сивашенергопром».

Наталія Пирогова, Олександра Пилєва

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal